Багиня• 16 октября 2021
Як навчитися витрачати на себе і не жалкувати про це?
В мене вже біда. Я можу поміряти і навіть, якщо дуже сподобається не купити, бо ніби як дорого. Джинси за 500, сукня за 1200 наприклад. Потім жалкую, повертаюся в магазин, вже немає. Купую тільки по акції. Кілька раз купила по повній ціні, потім вертала речі назад в магазин. Зп хороша для мене 30тис, чоловік працює, є квартира і 2 машини, не бідуємо. Дітям купую все, що подобається, незалежно від ціни. Проблема тільки коли для себе. Як позбутися?
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляКарамбулкул
А у чоловіка мільйон? Просто цікаво з якими доходами будують котеджі і тд
Ні, кожен місяць різна
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляКарамбулкул
Автор, у вас є кошти , ви не рахуєте копійки і не живете від зарплати до зарплати
Да, є. Але на себе я шкодую їх витрачати
Сколько_мне_лет?• 16 октября 2021
У меня такое. Зарплата 50-60 тысяч.
Я очень экономила в юности, в 90-е годы. Прям гордость и счастье было тогда не потратить, а сэкономить, в семье шили, вязали. С тех пор хенд мейд не люблю. А на себя тратить деньги руки не поднимаются, стыдно. Все оттуда, из нищей юности.
Еще и фигура хреновая, с большим животом, хрен что быстро найдешь.
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляСколько_мне_лет?
У меня такое. Зарплата 50-60 тысяч.
В мене гарні фігура. В юності не дуже економили, батьки мали свій бізнес, у рази в рік відпочивали на морі
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляУси-пуськи
Психолог
На нього ж гроші треба тратити... це ще гірше, як одяг
Мотористка• 16 октября 2021
Ответ дляСколько_мне_лет?
У меня такое. Зарплата 50-60 тысяч.
У меня тоже были нищие подростковые годы в 90-х, но наоборот это переросло в покупки сейчас🙈
Купить, например, все ботинки что нравятся в этом сезоне, а не выбирать как тогда ботинки или кроссовки🤪
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляСколько_мне_лет?
У меня такое. Зарплата 50-60 тысяч.
3 рази в рік на морі
Фекла Персиковна• 16 октября 2021
Заплатите стилиста,чтоб вам капсулу собрал. Чтоб все вещи работали , а не мертвым грузом лежали в шкафу.
Соображалочка• 16 октября 2021
Может не в ождежде ваш кайф? Я не жалею тратить на духи и дорогой отель для себя, одежды очень мало, но вся дорогая. Мне так больше нрав. Золота нет, машины нет, это мне не интересно. Хотя… я к тому, что может вы себя ещё не изучили хорошо, помните как Джулия Робертс пробовала все виды яиц, чтоб понять, что ей больше нрав?
lenor123321• 16 октября 2021
Жизнь одна и если есть возможность себя чем то порадовать то почему бы и нет. Я на вещах могу сэкономить, но на парфюмерии например нет...
Карамбулкул• 16 октября 2021
Ответ дляБагиня
Є такий тип людей… ви їх що в могилу заберете ?
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляКарамбулкул
Ні, але і речі я теж в могилу не заберу
Карамбулкул• 16 октября 2021
Ответ дляБагиня
Ні, але і речі я теж в могилу не заберу
Вибачте , але ви маючи кошти виглядаєте , як бомженя? В секонд не заглядаєте часом?
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляСоображалочка
Так, я люблю подорожувати, їхати хоч куди небудь, аби нові місця...
Хочу поплавати з дельфінами, але на це поки шкода.
А ще люблю читати, правдв не купую, а беру в бібліотеці
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляКарамбулкул
Ні, цей запах не переношу. Ну не бомженя, чисте, охайне, але не сучасне.
Соображалочка• 16 октября 2021
Ответ дляБагиня
Продолжайте себя изучать, ну и примите наконец, что жлобитесь. Скажите себе: я такой человек
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляСоображалочка
Я не хочу себе таку приймати, я хочу тратити на себе і потім не думати про це, обдумувати в голові ще 3 дні нащо , це купила. Прийти в примірочну, поміряти і піти на касу, а не повісити це все назад, а вдома подумати, чи дійсно воно мені треба
Соображалочка• 16 октября 2021
Ответ дляБагиня
Вот примите и попустит. А так вы себя мучаете, и не помогает до сих пор
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляСоображалочка
Спробую, дякую
жижифреймут• 16 октября 2021
Ответ дляБагиня
Сама не знаю. Може в когось теж таке було... це брєд зі сторони, але так є
У меня такое. Для Себя жалко. Борюсь с собой . Лучше купить несколько вещей и относить их с удовольствием, чем кучу с распродажи и забить шкаф хламом. Работаю над собой
Соображалочка• 16 октября 2021
Ответ дляБагиня
Спробую, дякую
Вы на правильном пути. Изучайте себя, доверяйте себе, любите себя и принимайте себя. Можно использовать как я-это моя мантра на каждый день. Я мнительная и залипучая
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
Просто самі для себе так вирішили?
Багиня
• 16 октября 2021
Ответ дляСоображалочка
Ок, пішла працювати над собою
жижифреймут• 16 октября 2021
Ответ дляБагиня
Просто самі для себе так вирішили?
Так стараюсь думать. И как выше Пишут- красивая ли вещь, куда носить и т.д. Но трудно перестроиться
Дядя Жора• 16 октября 2021
Автор, у меня так же
У меня как то подсознательно в голове «ого как дорого? А яего носить буду то? »
«Ну и оно не прям вау и зачем оно мне?»
Плету интриги• 16 октября 2021
Ответ дляБагиня
Я така сама. В чоловіка стоїть 10 пар взуття, в мене одні галоши на весь сезон. Дітям гребу що треба і не треба. Собі - ніколи і нічого. Пояснюю собі це тим,що я просто незадоволена собою, що не напни - всерівно негарно. Колись була струнка і гарна, хотілося щось новеньке. А після родів фігура ніяка, зад широкий, ноги товсті, грудей нема. Та й так... Пробувала дещо придбати, не сподобалося, ношу,але без задоволення. Сестра каже,що я занадто прискіплива до себе. Може й так,але маєм що маєм