А поговорить?• 17 октября 2021
Кому хвостатаго друга? Можливо хтось допоможе з піаром?
Всі привіт.
Можливо хтось зможе зробити репост тваринкам,які шукають родину?
Репост на ФБ та інстаграм.
Можливо хтось мріє про друга?
Територіально Київ.
Репост на ФБ та інстаграм.
Можливо хтось мріє про друга?
Територіально Київ.
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Такие милахи! Пусть им повезёт и они найдут родной дом!
Спасибі вам 🌸
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Стерилизуйте .
Це страх. І стерилізація по доступній ціні. А потім хтось гниє на вулиці
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Да, автор, обычно стараются описывать кратко историю найденышей - голодали, бедствовали, ютились на улице и т.д., а потом - характер, привычки. Хотя, честно, я своих брала не глядя. Даже на окрасы особо не засматривалась. Просто могла помочь в какой-то момент, поэтому забирала. Через волонтёров как раз
Я старалась просто коротко зробити оголошення. Можливо хтось захоче зробити репост в інстаграм чи ФБ.
Насправді всі забрані з вулиці. Котики від вуличної кицьки. Собачка (ще є 3 ) забраний з жахливих умов. Там голодують.
Це не від моєї не стерилізованої кицьки чи собаки тваринки. Всі з вулиці.
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Спасибі за побажання ❤️
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляМилашка-оторвашка
Тему в топ!
Няв за підтримку 🐾🐾💞
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляНадежда наш компас
Доброго дня!
Якщо у Вас є можливість просто допомогти репостом або порозкидати по групах - спасибі.
Напишіть будь ласка в інстаграм sanamalva
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
+
Доброго дня!
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Все классные)) у собачки такие наивные глаза. Черно-белый - ласковый такой. У полосатика взгляд с хитринкой. У меня четыре котика из приюта. Два у папы живут, два - у меня. Шансы на пристройство есть! Пусть им повезёт.
Спасибі вам.
Спасибі, що колись вирішили подарувати комусь родину 🐾
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляdevchenka perchenka
Я недавно раздала 7 метисов джек рассела, всех через олх, тоже Киев, звонили ещё ... все попали в хорошие семьи, люди счастливы, фотки шлют...
Пара собак, не моя прибилась, теперь не знаю сьерелизовать ли их?
Обов´язково стерилізуйте тих, хто прибився. Цих малих Зараз так багато.
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляdevchenka perchenka
Є міста в яких є безкоштовна стерилізація тварин.
Київ, Одеса, Харків Шостка
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ длякошкомышь
Черный котик прям красавец
А який ніжний
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
и собаченка такая грустная
Він дуже смішний💖💖
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ длякошкомышь
Ага. У меня съёмная квартира и маленькие дети ((( животными могу только восхищаться
🐾🐾🐾🐾 можна нагодувати когось на вулиці і хтось буде щасливий ❤️
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Дякую за побажання для хвостатих
А поговорить?
• 18 октября 2021
Ответ дляБрюльтик
Автор, хорошо бы не только фото, но и хоть немного информации.
Спасибі. Буду розміщувати з описом