ЧакрыНеРаскрылись• 18 октября 2021
Сумки яких брендів носите?
Шукаю для себе сумку середнього розміру, бюджет до 4000, коричневого кольору. На яких сайтах глянути?
Неуловимый Джо• 18 октября 2021
Маю настільки здорову самооцінку, що не дивлюся на бренди. Гуляю, яка сподобалась - купляю. Можу навіть за 500 грн купити.
Шкала Радости• 18 октября 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Це не висока самооцінка, а її відсутність…
ЧакрыНеРаскрылись
• 18 октября 2021
Ответ дляAlVola
Майкл Корс, очень приличное качество. У меня 2 штуки, ещё хочу
Так, дивлюсь на них
У вас які саме?
ЧакрыНеРаскрылись
• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Вам хіба на Michael Kors вистачить… На Олх гляньте.
Не зовсім зрозуміла вашу відповідь
Даю справку• 18 октября 2021
Посмотрите по скидкам Майкл корс на сайте, я здесь через посредника несколько раз заказывала, от 70$ до 120$ мне обошлись..
Шкала Радости• 18 октября 2021
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Не зовсім зрозуміла вашу відповідь
Щось краще як Корс не купите за ваш бюджет. А Корс по нормальним цінам і на Олх можна знайти.
ЧакрыНеРаскрылись
• 18 октября 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Чудово, рада за вас)
Сумки не купую часто, я за свідоме споживання, а якщо обираю, то хочу якісну річ
Губка Боб• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
То може у людини немає пріоритету на сумки, а інше може собі дороге дозволити) кожен витрачає на те що важливо йому.
МоДнАя_КоШеЧкА• 18 октября 2021
Зайдите на сайт md fashion, там все более менее бренды и скидки бывают хорошие. На ultra shop можно guess как вариант ещё посмотреть.
ЧакрыНеРаскрылись
• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Дякую, гляну
Неуловимый Джо• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Удалено администрацией...
Шкала Радости• 18 октября 2021
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Ага, ціни космос на американське барахло що виготовлене в Китаї…
Губка Боб• 18 октября 2021
Ответ дляAlVola
Последняя вот эта приехала
А предыдущий рюкзак кожзам, на сайте нет уже, но ношу летом практически каждый день
сумки по 20к, капець))))
No problems• 18 октября 2021
Ответ дляСмурфетта
Katerina Fox можна глянути.Маю чотири сумки,якість супер.
Это в инсте?
Шкала Радости• 18 октября 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Удалено администрацией...
Розумієте, мені подобаються хороші речі, якісні, тому надаю перевагу якості а не кількості. Я що винна що саме бренди хороші речі роблять? Якщо ви коли небудь носили допустим взуття італійского виробника, то взути дерев‘яне шкіряне взуття нашого виробника апріорі не зможете
Губка Боб• 18 октября 2021
Ответ дляAlVola
Это украинские цены) моя сумка по ссылке в магазине 2 тыс, а мне обошлась в 2,5 из Америки с доставкой
ну за шкіряну сумку 2к нормально, але за кожзам таке собі
Губка Боб• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
мені здається зараз вже орієнтир на кількість, раніше було тк одна сумка але дорога і класна, а зараз вже 10 але дешевих
Смурфетта• 18 октября 2021
Ответ дляNo problems
Это в инсте?
Ні мають сайт,також магазини в Києві.Набирайте в гуглі назву і видасть сайт офіційний
НуКаНаКа• 18 октября 2021
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Не зовсім зрозуміла вашу відповідь
Ну типу на дєшовку лише вистачить. Не звертайте увагу на коментарі контингенту цього сайту. В МК чудові сумки, ловіть знижки