ЧакрыНеРаскрылись• 18 октября 2021
Сумки яких брендів носите?
Шукаю для себе сумку середнього розміру, бюджет до 4000, коричневого кольору. На яких сайтах глянути?
Шкала Радости• 18 октября 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Розсмішили мене
ви мабуть читати не вмієте взагалі і усвідомлювати сенс прочитаного)
Та не тратьте більше гроші на речі якщо вам не дозволяє ваш бюджет
. Якщо ви себе фінансово і морально комфортно відчуваєте з дешевою сумкою то значить це ваш рівень
Неуловимый Джо• 18 октября 2021
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
И туда же, ваше кстати, сообщение о ’всемирно известных брендах’. Если Вы мне покажете хоть один всемирно известный бренд с сумкой за 500 буду Вам очень благодарна. Сразу куплю )
Ещё раз - бренд - это просто название компании. Какая разница насколько он известен, если он, оригинал, может быть в десятки раз хуже, чем сумка за 500. Просто нужно поискать, а не судить как в нулевых. Вот и вся суть)))
Неуловимый Джо• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Не оцінюйте мій рівень по сумках, тому що навідміну від вас мої фінансові можливості мені дозволяють завтра піти і купити квартиру в Києві і в мене достатньо здорова самооцінка, яка не потребує підтвердження її покупками виключно всілякого брендового лайна)))))
Шкала Радости• 18 октября 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Подивіться на себе в дзеркало і витратіть ці гроші на себе, оскільки судячи по вашій економії щодо сумок, можу уявити як ви виглядаєте ккономлячи на собі…. Зато самооцінка вище даху
Неуловимый Джо• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Якщо ви досі не зрозуміли, що в мене є і бренд і бюджет і я не суджу від цього однобоко і сліпо як ви - у вас явні психічні розлади. Якщо ви вважаєте, що тільки ті хто не вилазить із салонів, обколені - красуні - знову ж таки у вас серйозні проблеми. В моєму оточенні вистачає таких, шкіра в них після всіх процедур - гірша аніж часто в простих жінок з вулиці але ви зробили у своїй голові картинку, яку бачили в дитинстві по ТВ де бренд - означає якість завжди і скрізь, а краса досягається тільки салонами, які відвідують кожен день або тиждень, бо в іншому випадку страшні)))) в вашій голові інакше просто не вкладається Від цієї придуманої картинки ви і зробили висновок, що я дуже страшна)))) якби одного дня ви побачили реальність - ви б довго плакали б, тому що ваше уявлення про світ, в яке ви так вірите розлетілося б на шматки.
Шкала Радости• 18 октября 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Так-так, тіште себе
Неуловимый Джо• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Так-так, тіште себе
Мені вас шкода) прощавайте.
Зашла на 5минут• 18 октября 2021
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Зайдите на сайт md fashion, там все более менее бренды и скидки бывают хорошие. На ultra shop можно guess как вариант ещё посмотреть.
сколько гесс стоит?
куркулиха• 18 октября 2021
Ответ дляБензопирен
Radley
Kate Spade
Ralph Louren
Rebecca Minkoff
Kate Spade
Ralph Louren
Rebecca Minkoff
подскажите, пожалуйста, а Рэдли онлайн можно заказать в Украину или только офф-лайн магазин и дьютифри?
Бензопирен• 18 октября 2021
Ответ длякуркулиха
Я покупала на немецком и на британском сайтах через мейлфорварда.
Чучело-Мяучело• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Це не висока самооцінка, а її відсутність…
Ой как же мне вас жаль, ну ничего может когда-то тоже станете мудрее
миссАрфография• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Вам хіба на Michael Kors вистачить… На Олх гляньте.
Чтобы наверняка на проделку попасть?
Задолбулька• 18 октября 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Маю настільки здорову самооцінку, що не дивлюся на бренди. Гуляю, яка сподобалась - купляю. Можу навіть за 500 грн купити.
Ага, а классных сумок же везде просто море. Или это вы по рынку гуляете?
Задолбулька• 18 октября 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Уявіть собі що за вашим світом є сумки, які за 500-600 виглядають надзвичайно дорого, по міркам сучасних трендів і служать рік і більше але з іншого боку добре, не змінюйтеся, нам більше буде
купуйте виключно бренд. А ваше уявлення про те, що люди які купують бюджет - обкладають себе сумками, бо вони надзвичайно неякісні і їх треба велику кількість, тільки підтверджує мою правоту)
Боже, какой поток сознания в каждом посте
Люблю Поумничать• 18 октября 2021
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Каждому своё .. ) я там беру дизель, Томми, кельвин кляйн) в сети ультра шоп лагерфельд мужу, босс, гесс. Я не считаю эти бренды барахлом, даже, если шьют их в Китае (хотя я не проверяла на бирках, меня больше качество интересует) 😁 явно получше будет, чем МК, как тут многие посоветовали.
Тем более на md fashion бывают очень хорошие скидки и смешные цены на многие товары. Где по вашему нужно покупать вещи тогда?)
Diesel соглашусь что лучше MK, но TH не лучше точно, во первых козжам, рюкзак относила сезон и вид у него не очень, MK носила 2 сезона он в идеале + не кожзам, а кожа. Есть ещё 2 сумки, одну не ношу тк надоела, но вид у неё как новый.
По цене с TH +- одинаковые
Безберлоги.ру• 18 октября 2021
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
guess
Безберлоги.ру• 18 октября 2021
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
guess кожзам. Платить такие деньги не за кожу бред бредовый
ЖонДуан• 18 октября 2021
Почитаю. Дуже хочу собі гарний рюкзак. Не великий зручний, не обов´язково шкіряний. Тисяч до 3000.
Запасная спина• 18 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
пхах
смешнее заявления я ещё не слышала
Заместитель автора• 18 октября 2021
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Мені теж у гривнях показує)
Я таку хочу
А сколько в гривнах вам показывает?
Солнечный зайчик• 18 октября 2021
У меня и Зара, и Кельвин Кляйн и Корс и ещё есть бренды не особо известные . Есть и простые ноу неймы. Ношу, что нравится.
a.ostroverh• 18 октября 2021
В этом диапазоне kors
Из наших katerina fox
Если чуть увеличить бюджет, то furla (нежно ее люблю), mark jakobs, cochinelle (хотя мне они и не зашли, в14 не держит форму), dkny, rebecca minkoff
Из последних вот, jianni chiarini (у них и замшевые есть😍)
Из наших katerina fox
Губы рыбы• 18 октября 2021
Ответ дляЖонДуан
Подивіться Харвест, український виробник, раніше бачила цікаві моделі.
ЖонДуан• 18 октября 2021
Ответ дляГубы рыбы
Дякую