Непогодка• 20 октября 2021
Опять новый штам .... когда это уже закончится?
*У Великій Британії виявили новий більш небезпечний штам COVID-19*
📍Британські вчені зафіксували новий штам AY.4.2, який мутував від варіанту «Дельта». Наразі на нього припадає приблизно 10% нових випадків захворювання в цій країні.
Дослідження нового штаму AY.4.2 ще тривають, проте, за словами директора інституту генетики Лондонського університету Франсуа Балу, цей варіант COVID-19 може виявитися на 10% заразнішим за «Дельту».
📌У МОЗ Ізраїлю також підтвердили перший випадок зараження штамом AY.4.2 в 11-річного хлопчика, який повернувся з Молдови. Наразі хворого ізолювали, а спеціалісти з´ясовують, наскільки новий штам може бути заразним.
Советничаю тут• 20 октября 2021
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Меня мучает один вопрос. Тут, одно время, сильно обсуждались вопросы покупки ивл. Новый, б/у и т.д. Хоть кто-то купил и поставил в шкаф на всякий случай? Или так, одни разговоры.
Если у кого-то есть в шкафу, умоляю, сделайте фотку
Ивл никто дома не поставит, а вот кислородный концентратор друзья брали на прокат, две семьи за последнее время. Дома дышали, сатурация низкая была.
Барабасиха• 20 октября 2021
Ответ дляglobus801
это фигня, щас говорят тают ледники, а там за 1000 лет столько прелести намерзло, короче будет как в фильме ’нечто’ будут из головы ноги паука выростать и голова будет бегать по магазину АТБ
Кассиры особо не удивятся, думаю, они и не такое видели))))