Хорошенькая• 25 октября 2021
Если ковид подтверждается, на карантине сидит вся семья?
Если тест положительный, только у одного сидит на карантине вся семья? Кто проходил через это как контролируют, можно ли ненадолго выходить на улицу?
Онанимный пользыватель• 25 октября 2021
Ми хворіли на початку червня, до нас приїжджали з санстанції чи як зараз ця установа називається, ми підписували документ, що знаходимося на самоізоляції, за сина-школяра теж підписувала, хоч вже і канікули почалися. До цього хворіли друзі, хто був контактний, всім виписували лікарняний.
Миледи• 25 октября 2021
Все, буквально все кого я знаю из перенёсших ковид, сидели в изоляции, а их семья нет. Ходили в школу, церковь, на работу, по магазинам . Многие так и не заболели .