Брюнетка в Мармеладе• 28 октября 2021

Потрібна допомога юристів - розподіл спільного майна подружжя

Дівчатка, прошу допомоги хто в темі. Купувала мама доньці квартиру на стадії будівництва а документи на право власності дочка отримала вже будучи у шлюбі. Весь цей час дочка не працювала і офіційного доходу не мала, як і її батьки, бо передавали гроші з-за кордону знайомими. Ремонт повністю за гроші чоловіка зроблено.Питання полягає в наступному - на що може претендувати чоловік при розподілі майна. Діти залишаються з мамою
Гравицапа• 28 октября 2021
50/50
Малая Налегке• 28 октября 2021
50%
ОдинРазНадетое• 28 октября 2021
тянитолкайка• 28 октября 2021
Не ображайтеся, але як можна дати консультацію кваліфіковану от лише з таких даних? В таких питаннях кожен нюанс враховується. Зверніться з усіма документами до фахівця і він розкаже детально про шанси обох сторін
Творю чудеса• 28 октября 2021
Если на дочь оформлено, то 50/50 . Если бы мама на себя оформила, потом дарственную сделала, тогда ничего не делилось бы
МаксХмара• 28 октября 2021
Який % вартості квартири внесений до шлюбу?
Скільки % від вартості квартири коштує ремонт?
тянитолкайка• 28 октября 2021
Чому 50%? Ключовим є те, що мама купувала, а потім якось переоформили на дочку. Це може бути ключовим моментом
Маруська Му• 28 октября 2021
Поровну. Насколько я поняла покупка была от имени дочери, а не мамы.
тянитолкайка• 28 октября 2021
Крім того важливо, чи може чоловік підтвердити, що саме за його кошти робили ремонт.
автор Брюнетка в Мармеладе • 28 октября 2021
Дівчатка, всім дякую за відповіді
МаксХмара• 28 октября 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дівчатка, всім дякую за відповіді
Так вам не відповіли.
Загальне правило 50/50.
Але я нюанси, які можна використати.
Ответ дляМаксХмара
Так вам не відповіли.
Загальне правило 50/50.
Але я нюанси, які можна використати.
Так це зрозуміло