Брюнетка в Мармеладе• 28 октября 2021
Потрібна допомога юристів - розподіл спільного майна подружжя
Дівчатка, прошу допомоги хто в темі. Купувала мама доньці квартиру на стадії будівництва а документи на право власності дочка отримала вже будучи у шлюбі. Весь цей час дочка не працювала і офіційного доходу не мала, як і її батьки, бо передавали гроші з-за кордону знайомими. Ремонт повністю за гроші чоловіка зроблено.Питання полягає в наступному - на що може претендувати чоловік при розподілі майна. Діти залишаються з мамою
тянитолкайка• 28 октября 2021
Не ображайтеся, але як можна дати консультацію кваліфіковану от лише з таких даних? В таких питаннях кожен нюанс враховується. Зверніться з усіма документами до фахівця і він розкаже детально про шанси обох сторін
Творю чудеса• 28 октября 2021
Если на дочь оформлено, то 50/50 . Если бы мама на себя оформила, потом дарственную сделала, тогда ничего не делилось бы
МаксХмара• 28 октября 2021
Який % вартості квартири внесений до шлюбу?
Скільки % від вартості квартири коштує ремонт?
тянитолкайка• 28 октября 2021
Чому 50%? Ключовим є те, що мама купувала, а потім якось переоформили на дочку. Це може бути ключовим моментом
тянитолкайка• 28 октября 2021
Крім того важливо, чи може чоловік підтвердити, що саме за його кошти робили ремонт.
МаксХмара• 28 октября 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дівчатка, всім дякую за відповіді
Так вам не відповіли.
Загальне правило 50/50.
Але я нюанси, які можна використати.
Загальне правило 50/50.
Але я нюанси, які можна використати.
Брюнетка в Мармеладе
• 28 октября 2021
Ответ дляМаксХмара
Так вам не відповіли.
Загальне правило 50/50.
Але я нюанси, які можна використати.
Загальне правило 50/50.
Але я нюанси, які можна використати.
Так це зрозуміло