пышка_мышка• 29 октября 2021

У мене крик душі.. Хочу виговоритись. Боже, я так втомилась! Постійно хочу жерти

Зранку хочу жерти. Поснідаю - знову хочеться зжерти щось смачненьке. Цілий день хочеться щось таке зжерти... Поїсиш і обов´язково ще щось хочеться пожерти. Про вечір взагалі мовчу. Ми вечеряли о 21 год (гречку, мяся, помідори), а я бля*ь знову хочу жерти! Нє, ну, бл*, скільки можна хотіти жерти?!! Що це за життя таке, бля*ь?!! Увесь час хотіти їсти. Я уже що хочеш робила, харчувалась як хочеш, оце трави пю місяць і от лежу зараз заснути не можу хочу жерти. Ненавіжу оту сутність в собі, яка вимагає їжі(( Ну, от як зрозуміти в чому причина неприємного відчуття в шлунку? Я не можу його витримати. Хочеться піти пожерти... Пожерти, бля*ь! Не поїсти! Саме жерти хочеться(((( Боже, коли це скінчиться? Коли я поживу нормально? Нах ми народжуємось так страждати? Це звичайно не проблема. У людей є складні і дійсно серйозні проблеми, а не оце, що я кажу. Але я уже не можу. Я не знаю, як можна це змінити. Руки опускаються((( Хочеться жити і не думати про ту їжу, їсти маленькими порціями, а не по три тарілки супу зїсти, бо він такий смачний... Або мій обід - гречка тарілка ціла, відбивні 7 шт, помідори 200 грам... Ітого 600-700 грам порція... Менше мені мало... Як так жити і стільки жерти? Це ж бабла уходить... Я уже не кажу скільки ми гавна купляєм і з´їдаєм. Боже, як хочеться забути про це як про страшний сон(((( Люди, які не залежать від їжі - ви дуже щасливі люди. Подякуйте долю за те, що не відчуваєте постійний голод. А я йду все ж таки їсти... Все-таки не засну від того розпирання в шлунку(((
Украиночка• 29 октября 2021
Бойцовская• 29 октября 2021
Не запрещайте себе и кушайте, а то вы своими запретами провоцируете этот жор ещё больше
МаксХмара• 29 октября 2021
А можна ли это отнести как к перееданию и расстройству пищевого поведения? Читала есть психотерапевты которые работают с рпп но вот интересно как
Бойцовская• 29 октября 2021
7 отбивных... многие крепкие мужики вам поаплодируют
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляБойцовская
Та не забороняю щоб аж так сильно. Але погодьтесь 600 грам порція на обід то занадто
Добрый Йиннот• 29 октября 2021
Вибачте, але ви так надихаюче промовляєте слово ’жерти’, що вже і мені хочеться влаштувати ревізію у холодильнику.
А якщо серйозно, вам, можливо до терапевта чи ендокринолога. Або навіть мізкозная.
Хто зна, що хоче сказати вам зголоднілий організм.
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляМаксХмара
Мені от теж цікаво, як можна словом вилікувати рпп? Коли справа в розпираючому відчутті, яке не сила втерпіти
Фрикаделька• 29 октября 2021
Ответ дляДобрый Йиннот
О дааа, я ттоже прочитала, пошла взяла пачку печенья, стакан молока, сижу жру)))
Жертва интернета• 29 октября 2021
Ответ дляДобрый Йиннот
Во-во ,аналогично
Розавенная• 29 октября 2021
Ответ дляБойцовская
Может у неё они тонкие и как спичесный коробок,у меня сотрудница такие делает, её 10 как мой один
Бойцовская• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Зачем взвешиваете? Вообще, такое впечатление что кроме еды у вас больше нет в жизни ничего другого. Если жрете, то не нойте при этом, жрите красиво и получая удовольствие от процесса . А то как в пословице: мыши плакали, кололись ,но продолжали жрать кактус
Добрый Йиннот• 29 октября 2021
Ответ дляФрикаделька
Авторка володіє якимось даром.
МаксХмара• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Ну от і цікаво, я знаю що заїдаю стрес, коли я щасливаия мало їм і не згпдую і не хочеться, коли стрес/тривога і т.д тоді я жру
Добрый Йиннот• 29 октября 2021
Ответ дляЖертва интернета
Во-во ,аналогично
Хм... Я починаю підозрювати спланований флешмоб.
Сегодня не целуюсь• 29 октября 2021
Гормоны проверьте,у меня на фоне ПМС - за 2 недели до месячных стабильно 3 кг набирала,сейча полегче стало( бью БАДы от ПМС)
ИзЮмрудная• 29 октября 2021
Попробуйте словарик полистать вместо привычного чревоугодия, авось поможет
Говорящая галограмма Чингисхана.• 29 октября 2021
Обжорство от безделия, уж поверьте
Фрикаделька• 29 октября 2021
Ответ дляДобрый Йиннот
Авторка володіє якимось даром.
Просто она столько раз сказала слово ’жерти’ и так смачно это сделала.
Принцепесочка• 29 октября 2021
Ого, 7 отбивных - это мне на неделю. Вот вы Обжора, капец
Яйцеголовая• 29 октября 2021
После Вашего поста захотелось ЖРАТЬ. Спасибо, Автор!
Розавенная• 29 октября 2021
Ответ дляФрикаделька
Да это факт,что есть захотелось
Каяспер• 29 октября 2021
А сколько весите? Просто интересно). Я тоже все время жую но вешу немного и ем некалорийное, а мяса ем ооочень много если выпью алкоголь
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляДобрый Йиннот
Авторка володіє якимось даром.
Це розпач. Крик з глибини душі. Я задовбаламь так жити
СкрипяСердцем• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Автор, какой у Вас рост и вес?
Ответ дляЯйцеголовая
Сварите пару яиц, завтра мне спасибо скажете)
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляСегодня не целуюсь
Що включають ці БАДи? Якісь заспокійливі елементи? По типу магніц, віт гр В?

Вибачте, пишу з помилками, бо їм🤦
дЫнька• 29 октября 2021
У мене теж останнім часом щось схоже - хоча недавно зважувалась і мозком розумію, що треба б трохи пригальмувати з порціями, бо потім скинути буде важко наїте. Але прокидається таке ж відчуття, як у Вас, автор - якесь лоскотання у животі, яке затикається тільки після наїдання.
Шальная коклетка• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
при тиреотоксикозе обычно жрут как не в себя и не поправляются, пульс не шкалит случайно? может это симптом?
Японский Городовой• 29 октября 2021
Це я))
Коко Шанель• 29 октября 2021
Пейте чай, пару раз перетерпите и потом легче будет. Постоянно стимулировать выброс желудочного сока- конечно есть будет хотеться все время..