пышка_мышка• 29 октября 2021

У мене крик душі.. Хочу виговоритись. Боже, я так втомилась! Постійно хочу жерти

Зранку хочу жерти. Поснідаю - знову хочеться зжерти щось смачненьке. Цілий день хочеться щось таке зжерти... Поїсиш і обов´язково ще щось хочеться пожерти. Про вечір взагалі мовчу. Ми вечеряли о 21 год (гречку, мяся, помідори), а я бля*ь знову хочу жерти! Нє, ну, бл*, скільки можна хотіти жерти?!! Що це за життя таке, бля*ь?!! Увесь час хотіти їсти. Я уже що хочеш робила, харчувалась як хочеш, оце трави пю місяць і от лежу зараз заснути не можу хочу жерти. Ненавіжу оту сутність в собі, яка вимагає їжі(( Ну, от як зрозуміти в чому причина неприємного відчуття в шлунку? Я не можу його витримати. Хочеться піти пожерти... Пожерти, бля*ь! Не поїсти! Саме жерти хочеться(((( Боже, коли це скінчиться? Коли я поживу нормально? Нах ми народжуємось так страждати? Це звичайно не проблема. У людей є складні і дійсно серйозні проблеми, а не оце, що я кажу. Але я уже не можу. Я не знаю, як можна це змінити. Руки опускаються((( Хочеться жити і не думати про ту їжу, їсти маленькими порціями, а не по три тарілки супу зїсти, бо він такий смачний... Або мій обід - гречка тарілка ціла, відбивні 7 шт, помідори 200 грам... Ітого 600-700 грам порція... Менше мені мало... Як так жити і стільки жерти? Це ж бабла уходить... Я уже не кажу скільки ми гавна купляєм і з´їдаєм. Боже, як хочеться забути про це як про страшний сон(((( Люди, які не залежать від їжі - ви дуже щасливі люди. Подякуйте долю за те, що не відчуваєте постійний голод. А я йду все ж таки їсти... Все-таки не засну від того розпирання в шлунку(((
Шальная коклетка• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Та, ні. Норм пульс. Гіпотериоз у мене. Він теж може давати дике відчуття голоду?

Моя подруга сидить на гормонах, теж у неї гіпотериоз, то всеодно має гарний апетит і вага у неї на 20 кг більша
наверное углеводный обмен пора проверить
Курс капусты• 29 октября 2021
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Обжорство от безделия, уж поверьте
+100
Король дивана• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
70-73 кг. Зріст 168. Вага росте, якщо себе не притримувати
А дети есть? И сколько хотите весить? Просто после беременности как-то ушатуется все))
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляКукарикуууууу
автор, как же я Вас понимаю!!!! именно такими словами я тоже думаю и говорю сама с собой!!! мне кажется, что это не только психологическая зависимость, а и физиологическая тоже.
Так. Це не зовсім психологічна. В шлунку таке відчуття сильне розпираюче, що не можна з ним справитись. Я стільки про це думаю. Уже думала можливо хронічно запалений шлунок, запарюю травки, пю обліпихову олію на ніч, запарюю льон. Те саме відчуття голоду. Ну, але мабуть попю три місяці, якщо мене вистачить, тоді і робитиму висновки. Але... За 30 днів мені здається мало би стати легше, якби причина була в запалених стінках шлунку... Крч, я не знаю чим собі допомогти..

Он, уже поїла, то уже і розпачу немає... Уже нєтакгрустнєнька. Але це неправильно всеодно (
Карапулька• 29 октября 2021
Ответ дляШальная коклетка
да, ТТГ
а от дексаметазона у меня тоже была такая побочка - совала в рот все что видела, в итоге аж одежда начала трещать
С дексаметазоном и побочки не нужны - от него самого на ура поправляются((( За неделю плюс 5 легко((
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ для_MadonnA_
Что заедаете ? К психиатру не пробовали обратиться ?
Заїдаю дике розпирання в шлунку... Голод...
Курс капусты• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка

Таблетки есть, уменьшающие кислотность в желудке, тогда меньше аппетит. У меня муж пил.
Миледи• 29 октября 2021
Глистов поганяйте. Может то они просят
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляМатьЧасть
Девушка, сходите к врачу эндокринологу. Я совершенно серьезно, абсолютно не высмеиваю вас. Это может быть очень серьезная разболтаность гормональной системы или более серьезные проблемы. Пожалуйста, сходите к врачу, сдайте анализы
Дякую. Якось треба буде зібратись з силами і перш за все знайти лікаря якому довіряєш. Це ще складніше завдання
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляШальная коклетка
Вуглеводний обмін? Почитаю як він перевіряється. Дякую
Бабульция• 29 октября 2021
автор, ну шо ж ви за падлюка хотіла йти спать, та вас прочитала *ще й такий смачний пост відчаю
шож..піду сама наразі жерти..бо не засну
Добрый Йиннот• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Це розпач. Крик з глибини душі. Я задовбаламь так жити
Розумію. Додаю до коменту трохи гумору, аби підкреслити вашу жвавість розуму.
Можливо, у вас дійсно розлад харчової поведінки, але тут ніхто не має права виголошувати діагнози.
Карапулька• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка

АИТ да, именно он и даёт жор ((
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляКороль дивана
2 дітей. Хоча би 60... В ідеалі 57)) при 57 кг я їла норм, не жерла.
Отжигающая• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Що включають ці БАДи? Якісь заспокійливі елементи? По типу магніц, віт гр В?

Вибачте, пишу з помилками, бо їм🤦
Ой не надо вам бады… вообще нездоровая фигня
оксюморон• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Мені от теж цікаво, як можна словом вилікувати рпп? Коли справа в розпираючому відчутті, яке не сила втерпіти
Можно ) у соседки, дочка сначала заболела анорексией, лечили почти 2 года в клиниках, вылечили, слава богу. Прошел год в ремиссии, а она потом начала есть как не в себя и сама попросилась в клинику, сказала что сама не справляется, и опять 4 месяца в центре пищевых расстройств, вроде бы уже всё хорошо, её даже пригласили там на работу, уже больше 7 месяцев там работает, довольна.
Каяспер• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Ну не прям проблемный вес, я думала вы колобок.
Ешьте не вкусное), если на хотите значит и есть не хотите. У меня работает)
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляКурс капусты
У мене в дитинстві була завжди підвищена кислотність. А, ну, що за ліки? Можливо я би з таким пішла до гасироентеролога
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляМиледи
Глистов поганяйте. Может то они просят
Їх теж ганяла. Дуже прискіпливо підійшла до цього питання в свій час. Бо можна легко напоротись на підробку. Апетит всеодно є. В шлунку розпираюче відчуття голоду. Мені думаю треба з цього почати
МатьЧасть• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Да, с врачами беда, это правда. И анализы дорогие. Но дай Боже пропустить момент, когда болезнь станет неизлечимой или гормональный сбой начнет бить по другим органам. Будьте здоровы!
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляКаяспер
Я впевнено йду до колобка
Добрый Йиннот• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка

Слухайте, я вас не знаю, але мені здається, що вже люблю.
Ну така ви гумористка. Про серйозні проблеми написали, але з такими емоціями, що... Вам би з трибун людей заохочувати.
Ви Остап Вишня сучасності.
Всеволод Нестайко сьогодення.
Бабайко• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Автор, Причины могут быть психологические и физические.
Начните с обследования. Вы желудок давно проверяли? При разных видах гастрита и язвы бывает такое.
Потом, вы едите много, а вес? Может у вас инулин повышен? Он тоже аппетит провоцирует, запускает голод.
В-третьих, вы растянули желудок такими порциями и уже просто привыкли к такому объему, отвыкать будете долго, но иначе никак.
Далее, я до развода ела намного больше. Во-первых, за компанию, плюс даже какое-то внутренне чувство конкуренции, и ее заедала стресс. В еде находила приятные эмоции.
Подумайте то из этого вам ближе?
Если ничего из этого у вас элементарно нет силы воли и вы любите поесть и нет стимула есть меньше).
Раньше вы тоже так много ели?
movsumova• 29 октября 2021
У меня тоже самое.
Компульсивное переедание. Но! Когда начала принимать таблетки от повышенного сахара, то аппетит меньше. Вам надо обследоваться.
ХвостПистолетом• 29 октября 2021
Ответ дляПодметайло
І я постійно хочу жерти.
Але не отак як ви. Мене не плющить, бо я жру)))) як тільки захочеться.

А якщо серйозно, це печія у вас може бути. АБо щось такого плану. Я не лікар.
Також знаю, що оце відчуття ’пожри-пожри-пожри’, ’дай-дай-дай’ можна втамувати. Вам лише треба знайти чим. Мені допомагає цукерка. Або ситніше щось, типу макарон, пиріжка. Маленький кусьчик - і готово, я щаслива та сита.
Читала, що це може бути особливість організму, який потребує вітамінів)))) як казала моя бабуся. Раз потребує, то давайте.
Я можу відро броколі з курятиною з´їсти, але поки не вкушу куска хліба або пиріжка, то буду почуватися голодною.
а у меня все наоборот, мне бы кусочек мяса, а, без мучного - спокойно обхожусь. но, вес все равно превышает норму кг на 30.
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляДобрый Йиннот
Ви Остап Вишня сучасності.
Всеволод Нестайко сьогодення.
Дякую)) мої друзі, коли бачать, як у мене рот не закривається, коли ми за столом і я жаліюсь, що не можу зупинитись, вони усі кажуть, що зате я весела і добра. Вони мене такою люблять. Але вони не розуміють, як це важко перевалюватись з боку на бік бегемотом від переїдання. Еххх...
Бабайко• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка

Если так вам надо исключить все продукты которые могут раздражать. У меня чувство голода в таком случае вызывает даже обычный черный чай. Очень долго пила вместо чая липу. А лен не запаривать, а варить густой кисель. И вот как перед тем как есть за полчаса (делаете же вы все же перерывы в еде) пить по пол стакана этого очень густого киселя.
Может у вас вообще голодные боли. Ночью тоже мучают? Если да, вам надо исключить язву. Это не шутки.
Добрый Йиннот• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Я зараз оцінюю саме вас, ваш талант, а не харчозалежність.
Ваш стиль висловлювань не залежить від харчових чи інших вподобань.
Ви - не їжа.
Ви - це ви.
автор пышка_мышка • 29 октября 2021
Ответ дляmovsumova
У меня тоже самое.
Метформін я теж пила. Ви ці ліки маєте на увазі? У мене індекс НОМА в нормі, ендокринолог сказала, що чуть зависоке значення як для моєї ваги, то сказала, що я можу продовжувати пити їх, бо я ще до неї почала пити сама
Подметайло• 29 октября 2021
Ответ дляХвостПистолетом
Так дійсно трапляється.
Я перед місячними, буває, взагалі на м´ясо дивитися не можу.
У мене чоловік ’м´ясний’, то інколи змушена навіть готувати окремо, або чесно попереджаю, що сьогодні усе без м´яса та бульйонів, хочеш - бери собі окремо, я не можу.
Дивно так