пышка_мышка• 29 октября 2021
У мене крик душі.. Хочу виговоритись. Боже, я так втомилась! Постійно хочу жерти
Зранку хочу жерти. Поснідаю - знову хочеться зжерти щось смачненьке. Цілий день хочеться щось таке зжерти... Поїсиш і обов´язково ще щось хочеться пожерти. Про вечір взагалі мовчу. Ми вечеряли о 21 год (гречку, мяся, помідори), а я бля*ь знову хочу жерти! Нє, ну, бл*, скільки можна хотіти жерти?!! Що це за життя таке, бля*ь?!! Увесь час хотіти їсти. Я уже що хочеш робила, харчувалась як хочеш, оце трави пю місяць і от лежу зараз заснути не можу хочу жерти. Ненавіжу оту сутність в собі, яка вимагає їжі(( Ну, от як зрозуміти в чому причина неприємного відчуття в шлунку? Я не можу його витримати. Хочеться піти пожерти... Пожерти, бля*ь! Не поїсти! Саме жерти хочеться(((( Боже, коли це скінчиться? Коли я поживу нормально? Нах ми народжуємось так страждати? Це звичайно не проблема. У людей є складні і дійсно серйозні проблеми, а не оце, що я кажу. Але я уже не можу. Я не знаю, як можна це змінити. Руки опускаються((( Хочеться жити і не думати про ту їжу, їсти маленькими порціями, а не по три тарілки супу зїсти, бо він такий смачний... Або мій обід - гречка тарілка ціла, відбивні 7 шт, помідори 200 грам... Ітого 600-700 грам порція... Менше мені мало... Як так жити і стільки жерти? Це ж бабла уходить... Я уже не кажу скільки ми гавна купляєм і з´їдаєм. Боже, як хочеться забути про це як про страшний сон(((( Люди, які не залежать від їжі - ви дуже щасливі люди. Подякуйте долю за те, що не відчуваєте постійний голод. А я йду все ж таки їсти... Все-таки не засну від того розпирання в шлунку(((
Блондинка в Законе• 29 октября 2021
Помимо вопросов по физическому здоровью спрошу о ментальном. Автор, кого вы хотите сожрать и какую дыру в себе закрыть? Вот первая мысль, пришедшая в голову. Я знаю ваше это чувство, называю его вампирский голод, который может утолить только кровь, а не какие-то сраные яблочки или 2 л воды, когда это поняла и разобралась, то аж прозрела. Не знаю как правильно, я не психолог, расскажу как чувствую. У меня есть в жизни горе, которое постоянно чувствую дырой в душе, хотя я с ним уже смирилась и острой боли уже не ощущаю. Но когда сразу с нескольких сторон появляются на первый взгляд плёвые стрессики, вот тогда я начинаю старательно эту дыру чем-то закрывать. Самое простое решение это холодильник, потому что на хобби, спорт или прогулки нужны физические силы и желание. И если среди этих стрессиков есть ещё организованный мужем (зачастую это результат его безэмоциональности, лени и рассеянности) я хочу эту дыру в себе заткнуть его трупом. Но т.к. у меня не совсем кукушечка слетевшая и я понимаю что так некрасиво поступать с человеком, то я иду в холодильник. При этом если я чего-то увлечена типа генеральной уборки или на работе завал (обожаю когда наваливается огромный кусок работы) я забываю о еде, даже о той что по плану должна быть и совсем не чувствую никакого голода.
Чупа-чупс• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Я намагаюсь не купувати нічого лишнього.. але щовечора у мене такий стан, як в алкоголіка... Мені дико хочеться зїсти якийсь певний продукт... І я щовечора посилаю сина в магазин і кожних 30 секунд його дьоргаю, щоб він йшов ВЖЕ, бо мені не смла терпіти. У мене брат запійний, то я бачу в собі його поведінку, коли він просить налити 100 грам. Таке враження, що в обох одна і та ж сутність сидить... Тільки вона в ньому алкоголь просить, а моя їжу. Бо ведем ми себе однаково. І вже коли малий приносить щось смачне, то я вже така щебечу до нього, така вже добренька стаю і радісна. Якщо ж він відмовляється йти, то я йду... І йду завжди... Ніколи собі не відмовила в ’дозі’. Мороз/не мороз, дощ, вітер, туман, а я бігоооом натягую штани чоловіка (бо так швидше) і біжу по щось смачне... І зазвичай це конкретний продукт. Щодня я хочу щось нове, але конкретне. Я залежна людина...
Харчові і алкогольні залежності мають спільне коріння, нажаль.
Вам вже писали, що треба виключити проблеми зі здоров´ям і далі психотерапія.
Розмови допомогають не йти за імпульсом, а зробити паузу. Але це довга та важка робота. Майже завжди, треба медикаментозна підтримка
Сорока белобока• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Мені от теж цікаво, як можна словом вилікувати рпп? Коли справа в розпираючому відчутті, яке не сила втерпіти
Ви просто розтягнули шлунок як відро і ви поки його не наб´єте, не заспокоїтеся. Треба їсти маленькими порціями не частіше ніж через 2 години. Тоді він через тиждень стане на місце і жор пропаде.
Задайте кров на цукор! Не з пальця, бо на нього багато що впливає! А глікований гемоглобін. У мене таке було. Правда, до того ніколи нічого подібного не помічала за собою. Виявилося, що на межі діабету. Надмірний апетит - перший дзвоник. Добре, що все відкоригувалося дієтою і травами.
Тоска в носках• 29 октября 2021
Те саме
Голод 24/7
Навіть коли плотно поїм, то голод відчуваю через 30 хв
Не можу зупинитись. Вже почала слідкувати за іншими: порція таку ж беру, зупиняюсь коли і інші зупиняються
А за солодким гину, готова вливати глюкозу прямо в вени
Нажерла 123 кг
З березня скидаю, вже 105 кг, але цей голод просто як тінь
Заздрю тим, хто цього не відчуває, це величезна мука
Голод 24/7
Нажерла 123 кг
Тоска в носках• 29 октября 2021
Перевіряла гормони
Я як жінка на 2 триместрі тому й голод такий
Пила достінекс, але голод залишився
ЭмчЭндЭм• 29 октября 2021
у меня такой жор уменьшился после климакса,но до сих пор как ночь -так жуткий голод,не заснёшь.
обманываю себя коркой черного хлеба.
а в пмс ела с утра до вечера...((
может уже вам советовали вместо еды воду пить.тоже помогает.
обманываю себя коркой черного хлеба.
а в пмс ела с утра до вечера...((
Прикуси Язык• 29 октября 2021
Ответ дляТоска в носках
Те саме
Голод 24/7
Нажерла 123 кг
Голод 24/7
Нажерла 123 кг
У меня такое же , но день через день примерно. Позавтракаю или пообедаю, а через час опять голод. И так уже годами. Уже 82 вешу.
А у нас макарошки• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Ой-ой, автор, наполняйте свою жизнь чем-то, найдите увлечение, вот то, что вы описали это очень плохо. Есть такие люди, мало того, что у них вечно несчастный и голодный взгляд при лишнем весе, так они только оживляются при разговорах о еде, глаза сразу загораются. И это молодые женщины, которые о сумочках и кавалерах должны думать, а не о котлете.
А у вас дети, вы какой им пример подаёте? Хотите, что б ваш сын потом рассказывал, как мама его вечером в магазин за вкусняшкой гоняла и ничего ей, кроме жрачки неинтересно в жизни было.
Поначалу будет очень тяжело, но примерно через месяц будет проще. А через полгода с ужасом будете вспоминать себя сегодняшнюю.
НуКаНаКа• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Знаете, как я преодолела постоянное ХОЧУ ЖЕВАТЬ?
перешла на кето диету.
Я вообще не завишу от еды.
В офисе едят торт, а мне глубоко наплевать
перешла на кето диету.
Я вообще не завишу от еды.
Ежик Хрюха• 29 октября 2021
Жрите) сейчас такая жизнь, надо делать, то что приносит удовольствие
Пупуговка• 29 октября 2021
Ответ дляНуКаНаКа
перешла на кето диету.
Я вообще не завишу от еды.
перешла на кето диету.
Я вообще не завишу от еды.
Тут выше уже писали о ней.
Кетодиета. Понятно, что пойду сама прочту. Но, в 2 х словах можно? Что из жиров Вы едите и что категорически нельзя из углеводов?
Пупуговка• 29 октября 2021
Ну, и да автор сочувствую Вам очень, искренне!
Но меня сейчас жутко ’распирает’ от любопытства...
Какого размера эти 7 отбивных? С ладошку, меньше/больше?
220В• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Це розпач. Крик з глибини душі. Я задовбаламь так жити
Автор,а какой вес и возраст?Мне тоже постоянно хочется есть,это пришло после 40.
Левый Локоть• 29 октября 2021
То, что вы описываете, похоже на голодные боли. Идите к гастроэнтерологу. Такое дает гастрит, рефлюкс, некоторые другие заболевания
Калёва Замалёва• 29 октября 2021
Я тоже так страдала, постоянно жор, а потом невозможно спасть, состояние ужасное, а утром просыпаешься и опять готов жрать. На ютубе найдите анонимные компульсивные передающие.
Разумная Губка• 29 октября 2021
Ответ дляСегодня не целуюсь
Гормоны проверьте,у меня на фоне ПМС - за 2 недели до месячных стабильно 3 кг набирала,сейча полегче стало( бью БАДы от ПМС)
А что за бады?у меня тоже самое,такой жор перед ПМС
Засомневаю• 29 октября 2021
Ответ дляСегодня не целуюсь
ой, а можно БАДы в студию пожалуйста?
а то иногда накрывает так, што хавайся кто может, и прячьте все что можно сожрать
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 октября 2021
Не ешьте после 18.00, НИЧЕГО, я вот уже три года не ем, но в 21.00 дико хочу есть каждый день, не ем, ем с утра, что хочу, через два года наконец перестала с утра мчаться на кухню, уже не так не хочется. Я не похудела, но и не поправилась, а это тоже плюс.
Пурген• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
А какой у вас вес?
Каждая жировая клетка выделяет вещество, стимулирующее аппетит
с_переулочка• 29 октября 2021
Перевірте щитовидну залозу.
Відчуття голоду буває при захворюваннях ЖКТ - відчуття «сосет под ложечкой», тобто завжди ніби голод відчуваєте.
Є гомеопатичні ліки для контролю апетиту, цефамадар.
Постійний голод буває при нестачі хрому. Часто його п‘ють для того щоб знизити апетит.
Шукайте в чому проблема…
ЯяяКакаджамбо• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Та не забороняю щоб аж так сильно. Але погодьтесь 600 грам порція на обід то занадто
7 отбивных это 700 грамм, плюс гречка... Так что почти кило вы навернули... Ого
Леди_на_драндулете• 29 октября 2021
Ответ дляШальная коклетка
при тиреотоксикозе обычно жрут как не в себя и не поправляются, пульс не шкалит случайно? может это симптом?
У меня пульс последнее время гкалит и есть постоянно хочу, но худею при этом
, думала, что может глистов прогнать нужно
Курс капусты• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
У мене в дитинстві була завжди підвищена кислотність. А, ну, що за ліки? Можливо я би з таким пішла до гасироентеролога
Я сейчас уже не вспомню. Лет пять назад принимал муж.
Нормальный гастро должен знать.
НуКаНаКа• 29 октября 2021
Ответ дляПупуговка
Тут выше уже писали о ней.
Давайте так
Я ем
Мясо(любое)
Рыба
Сыр
Сливочное масло
Сало
Яйца
Жарю на смальце
Капуста, перец, огурцы, салатная, зелень, помидоры, грибы.
Лимоны
Не ем фрукты, крупы, хлеб.
Дадите електронку, могу прислать книгу исламкиной.
Я ем
Мясо(любое)
Рыба
Сыр
Сливочное масло
Сало
Яйца
Жарю на смальце
Лимоны
Не ем фрукты, крупы, хлеб.
Курс капусты• 29 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Дякую)) мої друзі, коли бачать, як у мене рот не закривається, коли ми за столом і я жаліюсь, що не можу зупинитись, вони усі кажуть, що зате я весела і добра. Вони мене такою люблять. Але вони не розуміють, як це важко перевалюватись з боку на бік бегемотом від переїдання. Еххх...
Ви так пiдшлункову зiрвете.