Утренняя зорька• 30 октября 2021
Дія зависає. Сертифікат не підлягає.
Потрібно відвідати в лікарні маму. Сімейна сказала, що сертифікат в базу підтягнутий. А у мене на моменті отримати і підтримуємо так все і висить. В відділення не впустили без сертифікату
Tatyana_1975• 30 октября 2021
У меня приложение тоже висит. Зашла через сайт. Подтянулся, но только международный.
Баррикадница• 30 октября 2021
Ответ дляTatyana_1975
Він теж підходить
Tatyana_1975• 30 октября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Він теж підходить
Просто не зрозуміло, чому лише один підтягнувся.
Баррикадница• 30 октября 2021
Ответ дляTatyana_1975
Так на сайті він тільки міжнародного зразка
Tatyana_1975• 30 октября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
О, дякую. Тобто через додаток і той і той, а на сайті лише міжнаррдний?
Баррикадница• 30 октября 2021
Ответ дляTatyana_1975
Ви все правильно зрозуміли
Tatyana_1975• 30 октября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Ви все правильно зрозуміли
Ще раз дякую! Мене порадниця завжди виручає. Ніяк не могла зрозуміти, що не так роблю
Баррикадница• 30 октября 2021
Ответ дляTatyana_1975
Ну а як не допомогти, ми зараз всі в одному човні. Менше гризтися, більше допомагати і з´явиться надія, що випливемо
Tatyana_1975• 30 октября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
100%.
Утренняя зорька
• 30 октября 2021
Ответ дляКукусик
Так пусть бумажный даст семейный
До неї не можу потрапити. Величезні черги без запису (живі). Відпросилася раз на роботі, більше не пустять. Написала їй, а вона все в базі і не сорочки голову