Коко На Страже• 31 октября 2021
Что будет если сесть в транспорт без сертификата или теста?
Допустим в маршрутку на пару остановок сяду без сертификата или теста.
Коко На Страже
• 31 октября 2021
Ответ дляЗапыхалась
В Киеве вчера в метро передавали, что с понедельника не будут пускать без сертификата…
девочки, кто знает, на какое время Киев в красной зоне? На всю зиму? Или до числа определенного?
я так надеюсь, что на 2 недели єтот маразм
Вишнёвая Леди• 31 октября 2021
Ответ дляРоза завяла
Нужно и в общественный транспорт
Штраф от 17.000
Мариуполь.Красная давно!
В городском общественном транспорте ,кроме маски,ничего не требуют.
Коко На Страже
• 31 октября 2021
Ответ дляБарышня кисельная!
Свои права выучите и садитесь и ходите куда угодно
это вы к чему? если обязали всех ездить с завтрашнего дня с сертификатами
Барышня кисельная!• 31 октября 2021
Як діяти в умовах незаконних обмежень,
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
1. Зберігайте спокій. Спілкуємось чемно, впевнено.
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
В Кодексі про адміністративні правопорушення відсутня стаття, за
якою вас могли б притягнути до адміністративної відповідальності за
відсутність сертифіката про вакцинацію чи тесту на COVID-19.
2. Повідомляємо провіднику/водію автобуса: «Згідно Правил
перевезення пасажирів ви зобов’язані допустити мене у транспорт за
умови наявності проїзного документа та документа, що посвідчує особу».
В жодному разі НЕ ГОВОРІТЬ: «У мене НЕМАЄ сертифікату, тесту
і т.п.». Скажіть:
1) На підставі якого Закону України я повинен пред’явити сертифікат,
тест?
2) Хочу скористатись правом на медичну таємницю, тому не
зобов’язаний пред’являти вам сертифікат чи тест на COVID-19.
3. У разі, якщо поліцейський вирішив скласти на вас постанову,
протокол:
✓ Фіксуйте на відео, аудіо вашу розмову з поліцейським (ст.34 КУ
«…Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і
поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій
вибір»)
Оскільки в Україні немає ні воєнного, ні надзвичайного стану, то
ваші права, в тому числі на свободу пересування, не можуть бути
порушені, а також ви не зобов’язані безпідставно пред’являти
поліцейським документи, що посвідчують особу. Вас захищає ст. 64
Конституції України.
✓ Телефонуйте на лінію 102 та викликайте слідчо-оперативну групу
(СОГ) для написання заяви про вчинення злочину за вищевказаними
статтями Кримінального кодексу України. Якщо до вас приїхала
патрульна поліція, телефонуйте на лінію 102 повторно та залишайте
скаргу на диспетчера, який приймав ваш виклик і не прислав СОГ, та
повторіть про необхідність приїзду саме СОГ. Також продублюйте дану
скаргу на номер гарячої лінії МВС та Державного бюро розслідувань.
📌Гаряча лінія Міністерства внутрішніх справ тел. 0800-500-202 (безкоштовно)
📌Гаряча лінія Державного бюро розслідувань тел. 044-300-2707
📌Гаряча лінія уповноваженого з прав людини тел. 0800-50-17-20 (безкоштовно)
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
Ответ дляКоко На Страже
Як діяти в умовах незаконних обмежень,
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
Ответ дляКоко На Страже
Щодо вимагання / перевірки перевізником
сертифікату про вакцинацію, тесту на COVID-19, довідки з
роботи або спец.перепустки
✔️Перевезення пасажирів автотранспортом в Україні
регламентуються виключно Законом України «Про автомобільний
транспорт» (далі – Закон) та «Правилами надання послуг пасажирського
автомобільного транспорту» (далі – Правила), закріпленими у Законі.
«Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто
не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи
зобов´язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що
передбачені Конституцією та законами України» ст. 19 Конституції України
«Карантинні» постанови, розпорядження не є Законом, який би
регулював перевезення пасажирів.
✔️Відповідно ст. 41 Закону «Про автомобільний транспорт» та п. 41
«Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту»
«Пасажир зобов´язаний: мати при собі квиток на проїзд, на перевезення
багажу, за наявності права пільгового проїзду — відповідне посвідчення
чи довідку, на підставі якої надається пільга, а в разі запровадження
автоматизованої системи обліку оплати проїзду — зареєструвати
електронний квиток».
✔️Підпункт 5 п. 149 Правил автомобільного транспорту
забороняє Водію автобуса/маршрутки відмовляти пасажирам в
обслуговуванні, крім передбачених Законом та цими Правилами
випадків.
п. 107 Правил «Автомобільному перевізнику, який надає послуги з
перевезення на замовлення, забороняється оформляти послугу та
здійснювати посадку пасажира: на шляху проходження; на зупинках
транспорту, стоянках таксі; у місцях, не передбачених договором».
Посилання водія чи перевізника на «карантинні» постанови та
рішення є протиправними, оскільки такі документи не передбачені
Законом України «Про автомобільний транспорт» та Правилами.
Водій, відповідно статті 40 Закону та п. 148 Правил автомобільного
транспорту може відмовити пасажиру в поїздці виключно у випадку: не
сплати за проїзд чи відсутності документа на право пільгового проїзду,
якщо пасажири перебувають у стані алкогольного чи наркотичного
сп´яніння, порушують громадський порядок, мають при собі небезпечні
вантажі.
✔️Провідник «Укрзалізниці» зобов’язаний допустити вас у вагон за
умови наявності проїзного документа та документа, що посвідчує
особу. Перевіряти ваш стан здоров´я та вимагати медичні чи інші
документи провідник не має права: (Мін.транспорту та зв´язку України)
Наказ № 1196 від 27.12.2006 «Про затвердження Правил перевезення
пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом
України» п.7.2 і п.7.3 розділу 7. Перевезення пасажирів.
При цьому, якщо пасажир не порушує вимоги Правил, то
перевізник/водій або провідник не має права відмовити у поїздці згідно
ст.633 Цивільного кодексу.
3. Щодо безпричинної — протиправної зупинки
транспорту поліцейським для перевірки медичних документів
✔️ ЗУ «Про Національну поліцію» ст. ст. 23, 32 – поліцейським не
передбачено перевірку мед.документів, він має право вимагати в особи
пред’явлення нею документів, що посвідчують особу (у шести випадках, а
не просто так). При цьому «Виконання інших (додаткових) повноважень
може бути покладене на поліцію виключно законом» (ст. 24), а такого
закону про перевірку мед.документів немає.
Поліцейський зобов’язаний поінформувати водія про конкретну
причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом
підстави зупинки, визначеної у ст. 35 ЗУ «Про Національну поліцію». Це
лише 10 причин, серед яких немає перевірки будь-яких документів.
4. Відповідальність
✔️ Принцип верховенства права. Закони та інші нормативно-правові
акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй
згідно ст. 8 Конституції України
✔️ «…За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи
наказу настає юридична відповідальність» ст. 60 Конституції України
✔️ «Кожен зобов´язаний неухильно додержуватися Конституції
України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність
інших людей». Права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і
свобод; основні обов´язки громадянина визначаються виключно
законами України (ст. 8, п. 1 ст. 92 Конституції України). В цих статтях не
прописаний обов´язок людини/громадянина дотримуватись підзаконних
актів Кабміну, а саме протиправних «карантинних» постанов, тощо, які
прийняті з порушення норм Конституції та відповідних Законів.
Адміністративна:
Порушення законодавства у сфері захисту персональних даних – ст. 18839
Кодексу України про адміністративні правопорушення
Кримінальна:
1) Самоправство – ст. 356 Кримінально кодексу України (ККУ)
2) Зловживання владою або службовим становищем – ст. 364 ККУ
3) Перевищення влади – ст. 365 Кримінально кодексу України
роботи або спец.перепустки
регулював перевезення пасажирів.
електронний квиток».
випадків.
вантажі.
ст.633 Цивільного кодексу.
4. Відповідальність
згідно ст. 8 Конституції України
Адміністративна:
Кримінальна:
Коко На Страже
• 31 октября 2021
Ответ дляБарышня кисельная!
Як діяти в умовах незаконних обмежень,
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
Я так ненавижу попадать в конфликтные ситуации, а полиция ж будет вызывать на конфликт, им только попадись.
Неутомимые шахматы• 31 октября 2021
Ответ дляКоко На Страже
я пытаюсь понять, что будет если ехать без сертификата? кто там уже в красной зоне, отпишитесь
Нигде кроме Киева такого нет.
Если не ехать по межобласти.
Умничка-помощничка• 31 октября 2021
Ответ дляРоза завяла
Нужно и в общественный транспорт
Штраф от 17.000
Штраф незаконен! Это пугалки!
Коко На Страже
• 31 октября 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Нигде кроме Киева такого нет.
Если не ехать по межобласти.
и еще все прутся в этот Киев. Когда нужно наоборот бежать, и подальше
Единая страна!• 31 октября 2021
Ответ дляСкелет дыни
Вчера смотрела блогера,ехал в поезде без маски и сертификата.В Одессе проводники его пустили со скандалом,милиция сказала пусть едет и ничего они не могут предъявить ему.Потом правда высадили его,но он вызвал полицию и писал на них заявление.Будет отстаивать в суде свои права,но на это нужно время.Было бы побольше таких людей,не было бы беспредела такого
Потом правда высадили его)
Это ключевое.)
пышка_мышка• 31 октября 2021
Девочки, я в шоке. Как быть. у меня ребенок-студент в Киеве, ему 18 лет будет только в январе. Он не вакцинирован. Как ему передвигаться по городу??? Написано, что несовершеннолетние только с в присутствии вакцинированных родителей! Может кто подскажет куда звонить консультироваться?
Коко На Страже
• 31 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Я такого не видела в новостях. Наоборот, несовершеннолетним препятствий в передвижении транспортом нет
Единая страна!• 31 октября 2021
Ответ дляБарышня кисельная!
Як діяти в умовах незаконних обмежень,
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
В Кодексі про адміністративні правопорушення НЕ відсутня стаття, за
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 44-3. Порушення правил щодо карантину людей
Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України ’Про захист населення від інфекційних хвороб’, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Единая страна!• 31 октября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Где написано ’ ..что несовершеннолетние только с в присутствии вакцинированных родителей’?
Снегопадка• 31 октября 2021
Ответ дляКоко На Страже
если словят штраф огромный
если нет-ничего
Снегопадка• 31 октября 2021
Ответ дляMurrr4a
Як діяти в умовах незаконних обмежень,
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
щоб безперешкодно пересуватись
1. Дії для самозахисту
Пам’ятайте! ви не є правопорушником.
і т.п.». Скажіть:
тест?
протокол:
вибір»)
Конституції України.
кем вы работаете?
теория и практика в нашей стране -это 2 отдельные галактики..
Снегопадка• 31 октября 2021
Ответ дляКоко На Страже
и ничего не докажете
пышка_мышка• 31 октября 2021
Ответ дляЕдиная страна!
сейчас я скопирую сюда, это офиц инфо - секунду
Барышня кисельная!• 31 октября 2021
Ответ дляСнегопадка
кем вы работаете?
Я - юрист. Если стоять на своем, все получается.
Проходили пограничников несколько раз без установки дий ведома на том же основании. Да, это время. Но если вам проще уколоться - пожалуйста. Каждый выбирает свой инструмент в текущих условиях
Любовь Калистратовна• 31 октября 2021
Мне вот просто интересно на каком основании такие суммы штрафов?От баллы придумали, чтобы нищее население запутать?
Барышня кисельная!• 31 октября 2021
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Да. Психологическое давление
пышка_мышка• 31 октября 2021
Ответ дляЕдиная страна!
успокойте_Меня• 31 октября 2021
Ответ дляРоза завяла
Нужно и в общественный транспорт
Штраф от 17.000
У нас в городе не нужно. Красная зона
Повелитель интернета• 31 октября 2021
Ответ дляНовогодняя пальма
Это только в Киеве нужно будет
Уже не только в Киеве, в Запорожье тоже читала ввели
Повелитель интернета• 31 октября 2021
Ответ дляЖена миллионера
Ничего не будет. Очередное бредовое запугивание.
Будут штрафовать, тоже самое как контроллеры в трамвае
Повелитель интернета• 31 октября 2021
Ответ дляНе умею мерить
Запорожье.
С 18го красная зона.
Езжу свободно. Днём берут только на сидячие места.
Но первую прививку на днях сделала.
С 18го красная зона.
Но первую прививку на днях сделала.
Читала только что, что у вас уже тоже в транспорте нужен сертификат
Повелитель интернета• 31 октября 2021
Ответ дляБлoшка-матрешка
Не проверяет. Контрольные подразделения будут выборочно проверять. Штраф 17000 до 34000 грн.
Очень интересно как будут выписывать штраф? Как определяется сумма