Задолбулька• 02 ноября 2021
Як відсвяткувати ювілей в умовах карантину невакцинованому?
Наближається ювілейна дата. Планів було багато. А зараз нуль:бо червона зона, бо невакцинована. От на якому форматі святкування можна зосередитися? Щоб придумати?
Креативність мислення наших форумчанок завжди мене дивувала.. Може, і мені підкажете якусь ідею...
Радость моя• 02 ноября 2021
Уехать в соседнюю ’оранжевую зону’ и там отметить.В апреле ,когда везде была Красная, мы поехали в Кировоградской и спокойно там посидели в кафешке
Розавенная• 02 ноября 2021
1) Домашний формат. Если позволяет жильё. Не хотите готовить - еда на заказ.
2) открытые площадки. Мангальные зоны в парках. С беседками и шатрами. В Киеве и под Киевом есть такие.
Задолбулька
• 02 ноября 2021
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Дома в семейном кругу, в парке на свежем воздухе)
Я останні півтора року і так в сімейному крузі.Природа і сім´я
Задолбулька
• 02 ноября 2021
Ответ дляРозавенная
Тож холодно на вулиці. Заздрю людям, які народилися , коли тепло.
дЫнька• 02 ноября 2021
Обзвоните заведения. У многих есть отдельные залы/домики, куда пускают невакцинированных
ЗавЛабСнаб• 02 ноября 2021
Зробити антиген і святкувати у ресторані.
Або орендувати на вихідні будинок з сауною, наприклад, влаштуват вечірку барбекю ітд.