Мальчижка• 05 ноября 2021
Ковід і анемія
У кого було анемія, як корона вплинула і чи вплинула взагалі? Розкажіть якщо здавали аналізи.
У мене анемія багато років, через порушення жкт. Корона почалась за тиждень до кд і їх майже не було (у мене так буває коли гемоглобін сильно вже падає). П´ю залізо, трохи краще але іноді слабкість сильна після обіду. П´ятий тиждень від перших симптомів, тести давно негативні. Здати кров зможу в середині наступного тижня аж.
Чому питаю: п´ю зараз дозу заліза як при сильній анемії. Може то навпаки собі гірше роблю. Поки не здам аналіз то боюсь і залізо відміняти, раптом гірше стане. Хто в темі той знає що коли гемоглобін сильно вже впав то кожна таблетка препарату заліза буде важлива.
Послушная• 05 ноября 2021
Устроните проблему ЖКТ,а потом гемоглобин будет в норме... понимаю что вопрос не в этом,но все же
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляПослушная
Хронічний панкреатит у мене (( мушу бути весь час на дієті, а від того що доводиться їсти, гемоглобін сильно не підніметься. Засада.
Обнемашечка• 05 ноября 2021
У меня упали тромбоциты и упал гемоглобин.
Когда дочь болела, то гемоглобин просел на 20 ед. за неделю
ЛижТолько• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
У вас давно такой диагноз? Вы не в ремиссии сейчас? Сама мучилась 5 месяцев, потом начала пить чай Селезнёва- тут посоветовали и как- то болеть перестало..уже больше месяца жкт не волнует. Даже есть начала почти что хочу.
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляОбнемашечка
Дякую що розповіли!
Схоже у мене щось таке й відбулось, значить.
Як правило місячні в мене трохи менші коли гемоглобін нижче 95. Якраз перед короною був 115. Уявляю, значить, як він міг рухнути якщо при короні вони були майже відсутні (((
КротоТо• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
у мене анемія уже років 10, приймаю припарати але толку мало від них. скажіть будь ласка, а як у вас з волоссям? у мене сильно порідшало і стало тонким? а увас не впливає анемія на волосся?
Обнемашечка• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
Дякую що розповіли!
У меня наоборот из за того, что тромбоциты упали, свёртываемость соответственно тоже месячные были интенсивнее, боялась кровотечения. Но тут все индивидуально
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляЛижТолько
З дитинства, але в юності майже не помічала, з роками стало гірше, від ’шкідливих’ продуктів вже зразу погано стає. В дитинстві мене доводилось сильно лікувати, кілька пневмоній неясної етиології одна за одною, з хвороби мене витягли але ліками потруїли неслабо.
Ніколи не чула такий чай, зараз гляну. Спасибі велике!
На_оба_рот• 05 ноября 2021
Посмотрите это видео, у этого доктора хороший канал. Тут и о вопросе железа, в частности, возможно почерпнете для себя полезную информацию:
ЛижТолько• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
У вас эластаза не в норме?
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляКротоТо
Впливає на все, вґі волосся й нігті і шкіра.
Зараз от стала розуміти що на тих дієтах при панкреатиті (5й стіл наприклад) я можу коні двинути не гірше чим від самого панкреатиту. Там особисто для мене поживного 0, я ще до всього яйця не можу їсти і сир.
То я почала їсти через день потроху сире сало. Почитайте про зв´язок панкреатиту і жовчного, і про сало для судин і жовчних шляхів.
Поки що норм. Я дуже тонкими пластинками його, по 3 пластинки на шматочок не свіжого хліба. Мені здається що шкіра на нижній частині обличчя вже не така суха, була наче тертушкою потерли.
Ви який препарат п´єте?
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Спасибо большое!

Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляЛижТолько
У вас эластаза не в норме?
Не слышала что это даже! Упс. Сейчас посмотрю в сети.
КротоТо• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
Ви який препарат п´єте?
сорбифер приймаю курсами....
ЛижТолько• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
Как?)) Это же золотой стандарт в лечении панкреатита. Вы наблюдаетесь у врачей или сами мучаетесь? Если такие проблемы, то врачи же должны на основании эластазы назначить дозу ферментов и т.д.
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляКротоТо
сорбифер приймаю курсами....
Мені він норм допомагав.
Може особисто вам не сильно підходить? Пробували щось інше? Тільки мальтофер обережно, я його собаку пила, думала все норм я ж п´ю залізо, а він мене не брав (( за три тижні що пила і надіялась на нього, гемогл упав до того що і я почала падати (((
Взагалі будь який препарат заліза треба пити контролюючи ’бере’він людину чи ні
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляЛижТолько
Врач мне только диету и ферменты 🤔 хеликобактер проверяла.
Креон, панзинорм и т.п.
Фсе!
Вот это номер. Я сама себе значит этот анализ назначу!
Креон, панзинорм и т.п.
Фсе!
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляЛижТолько

КротоТо• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
Мені він норм допомагав.
а поскільки таблеток пили сорбіферу? я пю тепер по одній, бо як пила по дві то сильний запор був(((((((
Гемоглобін від сорбіферу піднімався трохи, але на волосся ніяк чомусь не впливало хоч пила пів року(((
Вытворунка• 05 ноября 2021
при короні часто ферритин зашкалює, не пийте без аналізів.
А сало - це дійсно супер (не смажене, звичайно), і для ЖКТ, і для легенів, і для мозку
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляКротоТо
Вже не пам´ятаю бо пила давно. Потім кишечник почав погано на нього реагувати.
Зараз п´ю гіно-тардиферон, поки що більш-менш терпимо.
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляКротоТо
Ви феритин перевіряли? Як правило якщо падає гемоглобін, то феритин тим більше. А от препарати заліза феритин не завжди піднімають, тоді треба підключити чи фолієву кислоту чи щось комплексне. Почитайте в мережі, бо я вже не пам´ятаю ((
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляВытворунка
Так, читала про нього при короні.
Він у мене був 27 до цього, сподіваюсь критично не підскочив ((
из желе я• 05 ноября 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Это где спирулину советует пить, а не железо? Я повелась. 4 меясца пила спирулину. Поднялся ферритин на 3 единицы всего.
КротоТо• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
Добре. Дякую!
КротоТо• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
Ферритин 45. Дуже повільно піднімається
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляКротоТо
Ферритин 45. Дуже повільно піднімається
Так, він такий. Поговоріть з лікарем, чим феритин додатково підняти. Або пошукайте в мережі хороший лікарський форум. Я раніше рус мед серв дивилась, Там була величезна тема з консультаціями гематологів, правда відколи війна то перестала.
КротоТо• 05 ноября 2021
Ответ дляМальчижка
Я уже думаю може краще на уколи перейти для підняття ферретину.
А у вас раніше волосся було яке густе?
У мене воно завжди було не густе але менш більш нормальне. А з роками тільки гірше. Гормони в нормі. От не знаю чи то дійсно так гемоглобін впливає на волосся чи ні.
А у вас раніше волосся було яке густе?
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляКротоТо
А у вас раніше волосся було яке густе?
тут не підкажу, а які уколи Ви маєте на увазі?
читала тільки що уколи для підняття гемоглобіну сильні але токсичні значною мірою, і якщо є можливість таблетками то краще ними
подивіться ще нирки і надниркові, вони впливають на волосся теж. як не дивно робота жовчного має вплив, чи самого чи проток не пам´ятаю точно, але має значення.
але гемоглобін впливає дуже сильно!
у мене волосся все життя було таке собі, особливо нустого ніколи не було. як иільки знижується гемогл, все - волосся катастрофічно починає випадать.
я ще помітила шикарний вплив на волосся коензиму q10, двічі пропивала курс - як на світ народилась, одразу відчула. подруга після корони п´є вітамін Д вже дуже довго, каже волосся покаращало. пила щоь із вітамімів групи Б але прочитала що там якась онкогенність, то від гріха подалі не п´є. ми з нею ампули вітаміну б6 і б12 втираємо після митття в шкіру голови, мені здажється волосся укріплюється. ще читала неодноразово що дуже добре впливає нікотинова кислота втирати, але сама ще не попробувала.
але гемоглобін впливає дуже сильно!
Мальчижка
• 05 ноября 2021
Ответ дляКротоТо
А у вас раніше волосся було яке густе?
і ще омега3 дуже сподобалось, і для волоося і взагалі