БершкомангоЗар• 06 ноября 2021
Містні видячі підкажіть будьласка чи варто міняти роботу?
БершкомангоЗар
• 06 ноября 2021
Ответ дляOlgagurova
А что это трудно?
Просто новий начальник неадекватний
БершкомангоЗар
• 06 ноября 2021
Ответ дляOlgagurova
В чем это выражается?
Він позвільняв багатьох нормальних робітників і привів своїх родичів по блату. А вони ніфіга не роблять всю роботу скидають нас. Начальник постійно робить нас винними, а родичів виправдовує
Таракашечка• 06 ноября 2021
Ответ дляМалинка
Пока не стоит, подождать. Подходящая после нг будет.
А мені не підкажете?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 ноября 2021
Ответ дляБершкомангоЗар
А чем контора занимается, что так легко всё скинуть на секретаря?
Новопоштинская• 06 ноября 2021
Вам не роботу потрібно міняти, а потрібно вивчити українську мову, бо стільки помилок, що жах. Я б звільнила секретаря, який робить стільки помилок.
Заикальница• 06 ноября 2021
Таким безграмотным, нет, ничего не надо менять..Если до сих пор не научились..
Лиса Патрикевна• 06 ноября 2021
Ответ дляМалинка
А мне ответьте, пожалуйста, стоит ли сейчас менять работу тоже?