Лика-прилипка• 08 ноября 2021
Как вы делаете майонез?
Он у вас всегда выходит?
Поделитесь хорошим рецептом)
Спасибо.
Поделитесь хорошим рецептом)
Спасибо.
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
я Вам написали, не для того щоб просто посперечатися.
Написала із власного досвіду!
Ніколи не брала інгредієнти з однаковою температурою. Майонез домашній роблю близько трьох років.
Єдине, що може бути важливим - посуд для збивання беру вузький: або чашу блендера, або літрову банку, залежить від необхідності...
Написала із власного досвіду!
Ну так и я же не просто так пишу))) в любом блендере идёт стакан , в банке стеклянной больше не рискну. Вы делаете с разными температурами и получается , молодец, у меня нет , делюсь с такими вот как я , у кого не выходит, и так же как мне жалко переводить продукты .