СернаМоисеевна• 08 ноября 2021
Скоро грюкне 48 років.Потребую поради досвідчених
Дівчата,маю на носі майже 18 років.Є шалена потреба святкування...Але ж рамки: вік учасників святого дійства від 4 років до 82 років.Ідея парашута не підходить))) Думаю за сауну,ресторан...Може хто мав таку саму шалену потребу святкування,буду вдячна за ідею)
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Подождите до 50,потом оторветесь на всю катушку
Мене так дістав цей карантин,що нема змоги терпіти)
Умею мерить лучше всех• 08 ноября 2021
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Точно сауну?)
Ресторан можно, если любите, то можно с караоке)
Ага и с 82 летними в караоке?
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Точно сауну?)
Думала,улюблена свекруха співати любить)Не відірву від мікрофона?
Дерево береза• 08 ноября 2021
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ага и с 82 летними в караоке?
Гораздо безопаснее, чем сауна
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
В мене день народження 25грудня,...думала ,щось таке,щоб і погуляли і на повітрі побули..Ресторан теж добре,але хочеться драйв
После 18• 08 ноября 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
лижі, сані, просто зануреня в сніг, чи в грязь... що там у вас буде
КонхфЭдкаТузик• 08 ноября 2021
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ага и с 82 летними в караоке?
У Вас бабушки никогда не пели? У меня такие замечательные песни.
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
Ответ дляПосле 18
))) Ідея)))Будемо всі,як поросята)
Веселая моль• 08 ноября 2021
Прогулка на монстер - багги, но там детей не берут. Прогулка на БРСМ - смотря сколько вас, но драйв обеспечен. Прогулка на лошадях. Пожилых с детьми можно в карету. А потом уже ехать в ресторан после драйва.
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
Думала про каток, фігня,боюся попадаємо всі)Сім´я любить попоїсти,в ресторані будемо сидіти та смакувати ,рівно сидячи на думці..
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
Ответ дляВеселая моль
Тут стоп.Чи можна детальніше? Про карету та конячок?
Веселая моль• 08 ноября 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
Я покупала на сайте впечатлений. Их много, погуглите, чтобы не сочли за рекламу. Мы брали прогулку на лошадях в княжеских конюшнях, это возле музея Киевская Русь. Но конюшень много по Киеву.
После 18• 08 ноября 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
что у вас за местность?
квест на улице, в загородном доме.
игра в алес по возрастным командам.
крокодил. таблички с буквами и составить слово, как ’Хто зверху?’
Тамада, в конце концов..
квест на улице, в загородном доме.
игра в алес по возрастным командам.
Тамада, в конце концов..
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
Ответ дляВеселая моль
Дякую...пішла гуглити..Карета якось зашла навіть синам ))))
Веселая моль• 08 ноября 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
Мои тоже от лошадей были в восторге -прогулка на шикарных лошадках по осеннему лесу.... Но мы без кареты, верхом ехали.
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
Ответ дляПосле 18
что у вас за местность?
квест на улице, в загородном доме.
игра в алес по возрастным командам.
Тамада, в конце концов..
квест на улице, в загородном доме.
игра в алес по возрастным командам.
Тамада, в конце концов..
Не хочу в заміському будинку..Не хочу..Був досвід..Хочу десь так,щоб. Я теж сято побачила,а не тільки контроль столу дорослих и дітей(
Светвотьме• 08 ноября 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
І в мене 25-го днюха.
СернаМоисеевна
• 08 ноября 2021
Ответ дляСветвотьме
І в мене 25-го днюха.
Знімаю анонім)))Ми з Вами майже родичі)