миссДавеча• 09 ноября 2021

постанова про відсторонення від роботи

-підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
-установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
-підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2015 р. № 83.

Подскажите,юристы,органы местного самоуправления относятся к вышеперечисленнному?
автор миссДавеча • 09 ноября 2021
это дополненный список,кот.вступит в силу с 09.12.21
Дама_из_рекламы• 09 ноября 2021
Конституційне право на медичну таємницю, право на працю та заборона дискримінації з будь якої причини
Дама_из_рекламы• 09 ноября 2021
Подивіться наприклад Остапа Стахова на ютубі, наприклад. Допомагали захиститись вчительці