Ольга Кондратюк• 18 ноября 2021

хто може за «вдячність» допомогти з довідкою «з державного реєстра речових прав?

Дівчаточка, не можу замовити довідку для пенсійного. Звучить так « інформаційна довідка з державного реєстара речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно….
Знаю, що можна через нотаріуса, але немає часу.
Через сервіс не підтягує мій електронний підпис.
Можливо хтось має досвід і може це зробити швидше, напишіть будь ласка у особисті

Сподіваюсь, мене не забанять…
inna5577• 18 ноября 2021
Я как то делала через инн без подписи электронной, но это неск лет назад, плално, но там немнрго, мне выдало перечень недвидимости по человеку

Irina_Y• 18 ноября 2021
Тільки недавно собі робила через сайт. Там після авторизації за підписом цифровим просило ввести дані фізичної особи і її ІНН. Думаю, що і іншої людини можна ввести. Якщо не боїтесь, то можете скинути мені свої дані, спробую знайти.