Курочка• 18 ноября 2021
Незручне питання, 3 триместр
Помітила, що сеча піниться, написала лікарю, чекаю відповідь. В когось таке було ? Переживаю
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляLena-dd59
струя сильная?
Та як завжди, почала Гуглити, що може бути білок. До лікаря в понеділок планово, 37 тиждень
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляLena-dd59
вы ж сейчас много писаете? ( обьем за раз)
Стараюсь багато пити, в туалет часто бігаю
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляLena-dd59
у меня 28-29 - тоже 3-4 дня стала замечать такое
Почала читати, що гестоз може бути, але в мене нічого такого нема, активна, багато гуляю, ваги не набрала багато, цукор нормальний, аналіз крові робила тиждень тому.
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляLena-dd59
белок это хлопья внизу
А білок візуально може бути видно? Чи лише аналіз показує?
Ответ дляКурочка
я сегодня утром анализ сдавала, обычно если что, ттт, пишут вечером из консультации, никто не писал слава Богу.
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляLena-dd59
ночью я 2-3 раза( с 23 примерно) и потом часов в 5.30-6 утром . пью не супер много.
Лікар щось говорить про це? Я своїй написала, поки не відповіла нічого
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляLena-dd59
моча мутная точно, но вообще только после проб(кипячение)
Не мутна, колір нормальний
Ответ дляКурочка
Мені ліпили той гестоз вже за пару місяців до пологів. Бігала шо лось, тиск норм, вага теж. Правда, білок в сечі поліз на 7-8 місяці.
Дільнича гінеколог настояла на госпіталізаціїї...приїхала я в пологовий, там в сечі нема ніякого білка..правда тиск 150 (пару кавусь бахнула наостанок вдома) наміряли, на тій основі і поклали мене.
Ответ дляGvenna
ну, гестоз это в 1 очередь отеки и давление, как я поняла из прочитанного.
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляLena-dd59
Ну я теж читаю, набряків нема, тиск понижений
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляGvenna
Все добре було? Вже народили? Бо я себе накрутила вже
Курочка
• 19 ноября 2021
Ответ дляGvenna
Авжеж, все добре з донькою, на днях 9 місяців виповнилось, вже топає потроху)
Все буде добре
Дякую
Надіюся, бо то вже мабуть вагітні нерви даються взнаки