Указка• 20 ноября 2021
Що взяти з собою на зустріч з мужчиною)))?
Бачились двічі по роботі, між собою не знайомі тетатет, переписки були,суть ось в чому: договорились зустрітись, зняв апартаменти, вино з його боку,питав що люблю. А я не можу прийти з порожніми руками, що взяти? Вино відпадає, думала сир, а де там різати, виноград? Цукерки точно не катіт.Себе несу,факт)))) Але я ж не можу взагалі прийти і здрастє))))
Указка
• 20 ноября 2021
Ответ дляПацан к успеху шел
В апартаментах есть не только столовые приборы, но и гель для душа, шампунь, шапочки для душа, одноразовые тапки, полотенца, напитки, ( сок, газировка, алкоголь ).
Закажите что-нибудь курьером, заодно проверите жлоб он или сам оплатит доставку вкусняшек.
Вам сколько лет?