21 ноября 2021

Посоветуйте отель в Турции.

Смотрю в сторону Бодрума, интересует недорогой, на троих на неделю 60-70т.
Дуняша 21 ноября 2021
Прямо сейчас летите? :))
автор Последний вагон 21 ноября 2021
Ответ дляДуняша
Прямо сейчас летите? :))
В июне
НеГолосую 21 ноября 2021
Ответ дляПоследний вагон
В июне
В июне в Бодруме еще прохладно
Очень добрый аноним 21 ноября 2021
Що можу сказати: відпочиваємо в Бодрумі вже декілька років. Цього року поїхали раніше, 21 го червня. Море прохолодне. Так, купалися, але в воді довго не просидиш. Так,з кожним днем вода ставала тепліша, ми відпочивали більше 2- х тижнів, більш менш теплою вода стала в перших числах липня. Минулого року летіли в середині липня - було вже просто чудово.
Єдиний готель, від якого ми були в захваті і задоволені на 200%- ла бланш айленд.
Можу порадити кактус флер і ла бланш резорт. Були також в Латаньї- не дуже.
Правильно_Валерчик 21 ноября 2021
Ничего себе холодина в Бодруме!
Татьяна и Любовь 21 ноября 2021
Удалено администрацией...
Очень добрый аноним 21 ноября 2021
Ответ дляТатьяна и Любовь
Удалено администрацией...
Ні кемер (центр), ні Гьойнюк не схожі на Бодрум.
Göynük - Таврські гори, скали, що поросли лісом. Але скали.
Бодрум - пагорби у морі, неймовірні, красиві. Фото як раз з ла бланш і латаньї.
tourdream 21 ноября 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Що можу сказати: відпочиваємо в Бодрумі вже декілька років. Цього року поїхали раніше, 21 го червня. Море прохолодне. Так, купалися, але в воді довго не просидиш. Так,з кожним днем вода ставала тепліша, ми відпочивали більше 2- х тижнів, більш менш теплою вода стала в перших числах липня. Минулого року летіли в середині липня - було вже просто чудово.
Єдиний готель, від якого ми були в захваті і задоволені на 200%- ла бланш айленд.
Можу порадити кактус флер і ла бланш резорт. Були також в Латаньї- не дуже.
В этом году в середине июня лично отдыхала в Дидиме, это территориально ещё западнее Бодруме.
Врда была +24-25, воздух днем +28-30
Не скажу, чтобы было ’холодно’, для большинства отдыхающих вполне комфортные погодные условия.
Очень добрый аноним 21 ноября 2021
Бодрум зелений, спокійний.
Саме Muğla просто чудова. Від аеропорту близько, росіян майже немає. Російською ніхто не спілкується:-)
Хоча, якщо вже бути чесною, то і англійськоб також:-)
Але кемер і бодрум - це небо і земля.
Кемер довго нам подобався. До знайомства з Болрумом:-)
Татьяна и Любовь 21 ноября 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Ні кемер (центр), ні Гьойнюк не схожі на Бодрум.
Göynük - Таврські гори, скали, що поросли лісом. Але скали.
Бодрум - пагорби у морі, неймовірні, красиві. Фото як раз з ла бланш і латаньї.
Кому как)
Понятное дело, что это две разные части страны, каждая по своему прекрасна.
Как вам ла бланж?
Очень добрый аноним 21 ноября 2021
Ответ дляtourdream
В этом году в середине июня лично отдыхала в Дидиме, это территориально ещё западнее Бодруме.
Врда была +24-25, воздух днем +28-30
Не скажу, чтобы было ’холодно’, для большинства отдыхающих вполне комфортные погодные условия.
21 вилетіли з Києва. Відпочивали в Латаньї. Повітря, безумовно, тепле. Стабільно +30. Ночі 21-22 .
Але вода вдень близько 21-21.5
Купалися всі, і маленькі діти. Але вода - болить:-)
Ну реально, на берегу у водичці не поваляєшся. Я активно плаваю, тому мені норм. Малий з маскою пірнав, то мерз. Але вже десь з першого липня вода стала однозначно приємнішою, або ми адаптувалися
Очень добрый аноним 21 ноября 2021
Ответ дляТатьяна и Любовь
Кому как)
Понятное дело, что это две разные части страны, каждая по своему прекрасна.
Как вам ла бланж?
Супер
Це реально супер готель
Все було чудово
Туди хочеться повертатися
Очень добрый аноним 21 ноября 2021
Да Бланш, Латанья, Göynük, Кемер
Татьяна и Любовь 21 ноября 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Супер
Це реально супер готель
Все було чудово
Туди хочеться повертатися
согласна все 100%