Божий одуванчик• 24 ноября 2021

Гірлянда довга чи пучком (хвіст) ?

Зараз хвіст най популярніша. А мені чомусь довгі накручені серпантином більше до душі)
А вам?
автор Божий одуванчик • 24 ноября 2021
Може взагалі не «росу» брати, а блимаючу гірдянду як колись?

Зам Ам• 24 ноября 2021
Кстати серпантином живее смотрится
Jicky• 24 ноября 2021
Мені перша гарніше. Беріть ту яка вам до вподоби.
Путающаяся• 24 ноября 2021
Ответ дляБожий одуванчик
Також думала купити кінський хвіст, але потім придивилася і передумала - не подобається, що нагорі набагато більша концентрація лампочок, ніж знизу. Зараз вибираю між росою з зеленим дротом і звичайною з чорним. Думаю, зрештою візьму другу, тим більше, біля мого дому є магазин ’Є таке’ - типу різних ’Копійочок’ і ’Все від 2 гривень’, тільки трохи пристойніший, вона там досить недорога - 400 ламп за 250 грн.
автор Божий одуванчик • 24 ноября 2021
Ответ дляПутающаяся
Росу з зеленим дротом не можу знайти. Така бувае?
Дуже хочеться сховати дроти вызуально
Тепличная• 24 ноября 2021
Купила хвіст торік - дуже подобається. Зовсім інший вигляд у ялинки
пышка_мышка• 24 ноября 2021
Ответ дляТепличная
А где брали,не на Алиэкспресс? Если там,то скиньте ссылку пожалуйста, а то они мне как одноразовыми кажутся. Hикак не выберу.
Тепличная• 24 ноября 2021
Ответ дляпышка_мышка
Нет, в Эпицентре украинского производства, не помню уже название
Ванна Тазиковна• 24 ноября 2021
мне конский хвост очень нравится

Путающаяся• 24 ноября 2021
Ответ дляБожий одуванчик
Дуже хочеться сховати дроти вызуально
На аліекспресі є, ще десь в оголошеннях чи на промі бачила.
Мать драконов• 24 ноября 2021
Ответ дляБожий одуванчик
Дуже хочеться сховати дроти вызуально
Я тут покупала хвост с зелёным проводом в прошлом году, у меня на елке и хвост, и роса
Виннипуховна• 24 ноября 2021
У меня вот эта любимая,в детской круглый год, на ёлочке будет конский хвост
Альфред Шнитке• 24 ноября 2021
Ответ дляВиннипуховна
И у меня такая же круглый год висит:))
Эта_Шикарна)• 24 ноября 2021
Ответ дляАльфред Шнитке
И у меня такая же круглый год висит:))
Очень красивая, где покупали?