Ниф_ниф• 26 ноября 2021
Как грамотно и толково написать
Обращение в райдерж. администрацию о ремонте дороги? На что обратить внимание, что указать?
Ангелочек с рожками• 26 ноября 2021
толково пишете, що ви, жителі такого-то будинку, хочете звернути увагу райдержадміністрації на ділянку дороги таку-то - від будинку №10 до садочка №210.
такі-то проблеми, фотку докладаю
просимо вжити заходів - заасфальтувати, засипати гравієм, залити цементом хоча б
сподіваємось на розуміння і зворотній зв´язок
другий раз напишете погрози - будемо скаритися в місто чи в пресу
такі-то проблеми, фотку докладаю