Нетутешня• 11 января 2014
до года не разводят?
нельзя раньше подать чтобы суд как раз был когда ребенку год будет?
Бандитка Сью• 11 января 2014
все так плохо что срочно нужно разводиться???может потертете немного и наладится всё?
Армейская• 11 января 2014
нет, не разводят, но жена может подать на алименты для ребенка и на себя.
Аноним_541• 11 января 2014
Позов про розірвання шлюбу не може бути пред´явлений
протягом вагітності дружини та протягом одного року після
народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив
протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального
правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.
Чоловік, дружина мають право пред´явити позов про
розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство
зачатої дитини визнане іншою особою.
розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо
батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду
відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового
запису про народження дитини.
зачатої дитини визнане іншою особою.
запису про народження дитини.
Любавишна• 11 января 2014
Я разводила, тьфу расторгала брак, когда ребенку было до одного года, по совместному заявлению супругов.
Оченьценная• 11 января 2014
Ответ дляЛюбавишна
а супруг являлся отцом ребенка?