АфродитаПетровна• 02 декабря 2021
Як шахраї дурять українців
Як шахраї дурять українців і як цього уникнути - раджу почитати:
Перевірити надійність платіжної системи можна за допомогою сервісу Кіберполіції "STOP FRAUD" або "Black List" банківської асоціації ЕМА
Пополняю_Карму• 02 декабря 2021
Прочитала заголовок темы, а в голове сразу возник пост о нашем правительстве...
. Сорри автор - не в Вашу сторону. Просто очень часто звучит со всех сторон как нас имеют и нами пользуются.
АфродитаПетровна
• 02 декабря 2021
Ответ дляПополняю_Карму