к.Буланова• 06 декабря 2021

Шкільний розводняк або Реєстр дітей шкільного віку?

Адвокат Олександр Пересоляк. Шкільний розводняк або Реєстр дітей шкільного віку?
https://www.facebook.com/peresolyak.oleksandr/vide...
Як у батьків видурюють згоду на обробку персональних даних і чому не варто підписувати таку згоду.
А ви підписували в школі згоду на обробку ваших персональних даних?
Результат:
вже голосів: 114
56 (49.12%) Підписувала.
32 (28.07%) Не пам´ятаю.
14 (12.28%) Хочу подивитись відповіді.
12 (10.53%) Не підписувала.
Значит надо• 06 декабря 2021
Ответ дляк.Буланова
Ваші персональні дані, персональні дані вашої дитини обробляють, кудись передають, невідомо де зберігають.
Вам від цього користі ніякої нема. А кому це треба?
А яка шкода?

Кыся-брыся• 06 декабря 2021
Ответ дляк.Буланова
Батькам (а часто і дітям) постійно підсовують заповнювати і підписувати анкети з дивними питаннями. Куди освітяни ці дані потім дівають? Кому передають?
Нам никаких анкет с «дивними» данными подписывать не дают
Садоводница• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
Нет. Во всех анкетах пишу или прочерки иди все вру, вплоть до ном тел и прописки/проживания.
Тобто? Ви не даєте вчителям в школі справжніх даних своїх дітей? Не даєте свого номера телефону? А як вчительці треба буде терміново з вами зв´язатися?
Спасатель Малибу• 06 декабря 2021
Ответ дляСадоводница
Ні , не даю. Категорично. Телефон має керівник, ала їй заборонено його розповсюджувати. Тай і у неї є мій неробочий номер, котрим я практично не користуюсь, але він завжди біля мене.
Садоводница• 06 декабря 2021
Бредова тема. Як ви собі уявляєте зарахування дитини до школи без персональних даних ( імені, прізвища, номера свідоцтва про народження). Кого тоді зарахують до школи? Невідомо кого? А хто тоді документ про освіту отримає?
Снежнакомка• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
Вот это вас плющит или вы в СБУ агентом под прикрытием работаете
Садоводница• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
Не даєте, але керівник має? Вона обманом у вас його видурила?

Спасатель Малибу• 06 декабря 2021
Ответ дляСнежнакомка
Я намаюсь мінімізувати розповсюдження особистої інформації. Для мене це важливо.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 06 декабря 2021
Ответ дляк.Буланова
А якщо дані вашої дитини потраплять в базу донорів? До чорних транспортологів?
Если Вы имели в виду трансплантологов - то им другая информация интересна - как минимум группа крови, перенесенные болезни. И как это связано с данными, которые оставляли в школе?
ХдеЯсь?• 06 декабря 2021
Ответ дляк.Буланова
А на уроках ЯДС их не зря учили брать у друга спинномозговые пункции
Снежнакомка• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
Ну а если классного руководителя в школе не будет? тогда как?
Спасатель Малибу• 06 декабря 2021
Ответ дляСадоводница
Має, але це номер, яким я практично не користуюсь, він для держаних установ в мене. Я його можу подати в офіційних установах, пои цьому з нього я нікуди не телефоную.
Спасатель Малибу• 06 декабря 2021
Ответ дляСнежнакомка
Тоді ніяк.
Снежнакомка• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
А идентификационный код у вас есть?
Спасатель Малибу• 06 декабря 2021
Ответ дляСнежнакомка
А идентификационный код у вас есть?
У мене все є.
Снежнакомка• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
У мене все є.
А вот это зря
Машка-замарашка• 06 декабря 2021
Ответ дляк.Буланова
Никаких дывных пытань нам не задают.
Звезда в шоке• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
У мене все є.
Так Вы ж его в налоговой брали. Он у них ЕСТЬ!!!! Бегите, отнимайте, срочно!!!
Паспорт Вам миграционная выдавала - данные вашего паспорта у них ЕСТЬ!!!
У семейного врача ЕСТЬ ваша медкарта!!!
О, боги, сколько вы допустили оплошностей в своей конспирации, как жить-то?!
Спасатель Малибу• 06 декабря 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
У семейного врача ЕСТЬ ваша медкарта!!!
У меня нет семейного врача. Я не сказала, что я от всего отказалась, я стараюсь минимизировать распространение данных . Если школе нужно мой телефон, пусть идут в миграционную;)

Звезда в шоке• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
Так с вашим ребенком что-то случится, а вам не смогут дозвониться.... Шифровальщики они такие - за проезд заплачу и пешком пойду)))
А что можно узнать, зная номер вашего мобильного - рецепт консервированных огурцов?
Звезда в шоке• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
Анализы тоже не сдаете, от греха подальше? А ежели волос на улице упадет - катастрофа! Это ж кладезь ДНК информации!!!
Спасатель Малибу• 06 декабря 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
Для сдачи анализов не нужен паспорт
автор к.Буланова • 06 декабря 2021
Ответ дляНенька наша
Какие данные! Возраст и место проживание? Или справки медицинские о вакцинации? Бред.
А навіщо ви в школу носите довідки про вакцинацію?! А довідку про кількість абортів до народження живої дитини, після народження живої дитини, не носите в школу?
Для школи потрібна тільки форма 086-1/о.
Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18?fbcli...

Наказ МОЗ № 682 від 16.08.2010, в якому написано, що лікар повинен писати в мед. довідці форма 086-1/о:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0794-10#Text
Звезда в шоке• 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
Для сдачи анализов не нужен паспорт
А когда вы родились, вас шаман принял в джунглях или доктор? Измерял параметры, сделал анализы необходимые, завел мед карту? Не?
автор к.Буланова • 06 декабря 2021
Ответ дляСпасатель Малибу
Що вам заважає ігнорувати такі анкети?
Звезда в шоке• 06 декабря 2021
Ответ дляк.Буланова
Що вам заважає ігнорувати такі анкети?
Какую особую ценность вы представляете для социума, чтоб на вас прям охотились? Чтобы что? Редкая разновидность паранойи?
автор к.Буланова • 06 декабря 2021
Ответ дляСпелый баклажан
Точно так же из любой поликлиники можно ваши данные и данные ребенка вять.
Так, якщо ви поставили галочку, що дозволяєте обробляти персональні дані. При заключенні декларації з лікарем всі майбутні пацієнти ставлять галочку, дають згоду на обробку персональних даних.
автор к.Буланова • 06 декабря 2021
Ответ дляКыся-брыся
Так эти данные и так в гос реестрах есть.
А ви не задумувались, навіщо у вас беруть письмовий дозвіл на обробку персональних даних?
Хай обходяться без вашої письмової згоди!
Звезда в шоке• 06 декабря 2021
Ответ дляк.Буланова
И все-все такие честные, галочку же не обойти, не объехать! Заговор медиков: а давайте сольем инфу о Дурневой Марь Ванне? Неееее, там же галочка стоит! НиЗЗяяя!
автор к.Буланова • 06 декабря 2021
Ответ дляСадоводница
’Без персональних даних’ є різниця ’без підписання згоди на обробку персональних даних’.

Для зарахування в 1 клас потрібна заява батьків (один з батьків пише заяву), копія свідоцтва про нарождення, медична довідка форма 086-1/о (можна копію).
ВСЕ. Ніяких згод на обробку персональних даних батьки не повинні підписувати.