Кукусикиииииии• 07 декабря 2021
Нурофен!!
Дівчата, малому нема ще 4 років. Захворів. Темп.вже добу гонить.Раніше коли хворів, чередувала Нурофен і Панадол. Сьогодні від Панадола вирвав, тому мушу чекати, щоб був інтервал між Нурофеном 6 годин. Темп.гонить дуже швидко. Може таки дати німесил? І ще. Написано для його віку 7.5мл, а по вазі визодить 9. Педіатр каже давати 7.5, але збиває слабкувато. І там пише 1-3 рази на добу. Але якщо кожних 6 год.(менше не вийде- завжли перші 2 дні сильно температурить), то це вже 4 р на добу виходить...
Кукусикиииииии
• 07 декабря 2021
Ответ дляТаЕщеОптимистка
По весу ребенка - 9,5 мл разовая доза, правильно вам расчёт написали в п.16, иначе может не помочь жаропонижающее. Я так давно детям считаю.
Я вчора теж так розрахувала. А лікарка пнреконує на 7.5. От я і побоялась нашкодити
Кукусикиииииии
• 07 декабря 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Если вырвал - вставьте свечи парацетамол
Для його темпи дуже довго розчиняєть, зараза. Не дуже дієво для нього.
Кукусикиииииии
• 07 декабря 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Того року раз так було, то довелося колоти анальгін з димедролом.Коли 40 лупило в обід.
ТыЧиНеТЫ• 07 декабря 2021
Ответ дляКукусикиииииии
На моей практики наоборот - сразу в кровь попадает. Лучше, чем ничего. Но вам виднее.
Пушкининиана• 07 декабря 2021
Свечи Парацетамол отличный вариант, быстро сбивает температуру, 15-20 минут. Можно чередовать с Нурофеном.
Помилуйте мадам• 07 декабря 2021
Ответ дляКукусикиииииии
свечи при высокой темп неэффективно, лучше сироп.
ТаЕщеОптимистка• 07 декабря 2021
Ответ дляКукусикиииииии
Не навредите, причина высокой «неснижаемой» температуры — это НЕПРАВИЛЬНАЯ дозировка жаропонижающего препарата.
Расчет дозы жаропонижающих должен производиться в зависимости от веса ребенка.
Я обычно, если температура до 38,5 даю парацетомол, если выше нурофен. А если не сбивает 39,5 и выше нурофен + свечи анальдим, тогда мефинаминка, запивать молоком.
Горло ещё посмотрите, может оно даёт высокую температуру.
Неуловимый Джо• 07 декабря 2021
Ответ дляКукусикиииииии
Наша ніби нормальна, але блін, того року ще давала 7.5 при вазі 14, а вона каже 7.5 зараз
Так вы вроде про дозу нимесила писали 7,5, нет? Или просто нурофен?
Кукусикиииииии
• 07 декабря 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Тут ваши размышления про нурофен или нимесил?
Про нурофен.
Кукусикиииииии
• 07 декабря 2021
Дякую тим, хто відписався! Дотягнула я таки до 6 годин, щоб дати нурофен. Обтерла трошки, бо не хотів, плакав. По можливості розкрила, провітрила кімнату. Слава Богу, сильно не скакнула темп. В 20.30 збила і за годину суттєво знизилась. Сподіваюсь, ніч пройде більш-менш.