Клептоманка• 11 декабря 2021
Фарбування. Як думаєте?
Фарбую волосся професійною безаміачною фарбою Лореаль 1 номер. Тобто колір чорний, але не синьо-чорний, тобто не сильно насичений. Якщо я зараз куплю темно-коричневий колір і почну фарбувати ним не змиваючи чорний, я зможу вийти з чорного без професійного змивання кольору?
Клептоманка
• 11 декабря 2021
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну где то через год. И то эти изменения увидите только вы
Я не думаю що на відросших корнях буде помітний різкий перехід кольору? Адже кольора практично однакові.
Мадам БрЮшкина• 11 декабря 2021
А Вы смешивайте чёрный с темно-коричневым, и с каждой следующей покраской коричневого Добавляйте больше, а чёрного меньше. Будет не резкий переход.
Любимка-анонимка• 11 декабря 2021
Я так выходила, но я крашусь у мастера. Сейчас у меня волосы коричневого цвета, как я и хотела