БезВзяток• 15 декабря 2021

Здесь есть девочки,которые долгое время страдали булимией?Зайдите пожалуйста

Как сейчас ваше состояние здоровья?Интересует горло и органы ЖКТ?
Прасковична• 15 декабря 2021
11 років булімії. Зараз 10 років як поборола її,на щастя ,все добре.
автор БезВзяток • 15 декабря 2021
Ответ дляПрасковична
Вы большая умница!Не каждый сможет.
Муроводчица• 15 декабря 2021
Если переесть то могу вырвать без закладывания пальцев.без отправления я имею ввиду
Прасковична• 15 декабря 2021
Ответ дляБезВзяток
Вы большая умница!Не каждый сможет.
Дякую! Життя без страху переїдання,коли ти можеш насолоджуватися їжею,це чудово.
Насправді мені навіть страшно згадувати часи булімії. Постійний голод,стрес (боїшся поправитися,боїшся що хтось помітить,почує ,як ти рвеш),повне несприйняття себе та свого відображення в дзеркалі....
Мені просто пощастило.А ще народження доні,та ризик, що я себе ’вгроблю’ таким життям. І не побачу як вона буде рости,додали сил для боротьби.
Клин_Кляйн• 15 декабря 2021
Ответ дляПрасковична
Вам дійсно пощастило... минулого літа познайомилась з жінкою, розговорились. Вона похоронила доньку кілька років тому... незворотні процеси внаслідок булімії. Хоч дівчина і сама і була медиком.