Заместитель автора• 19 декабря 2021
Шукаю людину, з кою можу поговорити, виговоритися, інакше зійду з розуму
Доброго вечора, шукаю людину, яка просто вислухає мене. Так хочеться виговоритися, поплакати, але нажаль, я не маю такої можливості. Відгукніться, будь ласка, добрі люди
Манка Я• 19 декабря 2021
Так ви , мабуть, прагнете не тільки виговоритися, а хочете, щоб вам щось і коментували. Це складніше для вашого слухача буде
Заместитель автора
• 19 декабря 2021
Ответ дляМанка Я
Мабуть, коментарі потрібні, але .....
культУра• 19 декабря 2021
Ответ дляЗаместитель автора
Мабуть, коментарі потрібні, але .....
ну?
мы щас все развернемся и уйдем.
західний_діалект• 19 декабря 2021
Слухайте, ну у вас тут співрозмовників- купа.
Все буде добре, говоріть
Всі підтримають
Все буде добре, говоріть
Всі підтримають
Заместитель автора
• 19 декабря 2021
Я злякалася, побачивши всі ваші коментарі, добрі люди. І я тепер не знаю з чого почати. Я просто дурію, не можу більше так жити, мені 37 років, і з них 30 я не хочу жити А чомусь ще живу...
Губной рояль• 19 декабря 2021
Ответ длякультУра
ну?
мы щас все развернемся и уйдем.
За себя только говорите.
Заместитель автора
• 19 декабря 2021
Почну з того, чому я себе ненавиджу???? Не судіть тільки. А я себе ненавиджу.
Малинка• 19 декабря 2021
Ответ дляЗаместитель автора
Можливо чогось фізично не вистачає, Ви не звертались до лікаря. Я теж маю проблеми, п´ю антидепресант і вітаміни, значно краще себе стала почувати.
Заместитель автора
• 19 декабря 2021
Ответ дляСемен Семеныч
Пишите свой телефон, щас вас наберу - выговоритесь
Ви чоловік????)
Малинка• 19 декабря 2021
Ответ дляЗаместитель автора
Ну це не рідкість на справді. За щось конкретне чи не любите просто?
Заместитель автора
• 19 декабря 2021
Ответ дляМалинка
А я п´ю ..... Сигарети. Хоча виховували мене не так
вентиляторная• 19 декабря 2021
Просто вдох- выдох и пишите что в голову взбредёт
Здесь разный поток мыслей встречали, не напугаете ничем, а вдруг кто-то что дельное подскажет
Бывает одно предложение может поддержать или успокоить и снизить градус тревожности
Малинка• 19 декабря 2021
Ответ дляЗаместитель автора
Ну з цим можна справитись, якщо Ви цього захочете.
Малинка• 19 декабря 2021
У більшості людей є моментм, в які вони себе ненавидять. Хочете вишлю Вам книжку про схожу ситуацію як у Вас? Мені рік назад її одна добра людина подарувала тут на форумі.
Galina_vinsport• 19 декабря 2021
Ну так расскажите что случилось.. я вот последние пару месяцев хочу в реку уйти без возврата.. ибо достали.. нервы не выдерживают..
У обоих сыновей СДВГ.. это 100 напоминаний ради одного действия.. обоим.. ничего не помнят., и младший постоянно болтает.. не отходит от меня ни на секунду.. работать так невозможно.. нервный срыв регулярно.. начинаю пить.. но это проблему ведь не решает..
No problems• 19 декабря 2021
Вещайте, могу даже номер товарища дать для общения, у него есть ребёнок и воспитывает он его самостоятельно, рассказать может много
Артура Пирожкова• 19 декабря 2021
Ответ дляЗаместитель автора
идите к психологу, он вас выслушает.