Заместитель автора• 19 декабря 2021
Шукаю людину, з кою можу поговорити, виговоритися, інакше зійду з розуму
Доброго вечора, шукаю людину, яка просто вислухає мене. Так хочеться виговоритися, поплакати, але нажаль, я не маю такої можливості. Відгукніться, будь ласка, добрі люди
Бокс-орун• 19 декабря 2021
Ответ дляЛатвийские_Номера
а я замітила , що 1984-1986 року народження дуже страдають депресією та не можуть досягти душевного спокою,я теж така
А 89 разве не так?
Ответ дляПластилин_Колец
Тю. Вам треба зі мною познайомитись, ви послухаєте мене і зрозумієте, що у вас нема проблем. Я серйозно.
Это не помогает. Ни в коем случаи не общайтесь с людьми в тяжёлой депрессии ’о худших’ вариантах!!!!
Это усугубит их состояние, вплоть до тяжёлых последствий
Ответ дляПутающаяся
Обнимаю вас)) То же самое… Муж , дети, работа и даже деньги есть, всё есть, а ничего не радует
Кажется никому не нужна, ничего не достигла
Но я думаю у меня так, потому, что подруг нет у меня, все потерялись с годами, даже нескем по бабьи попиз@ть))
У вас подруги есть?
А у вас какой город?)))))
Намакушка• 19 декабря 2021
А я вам скажу так: щоб витягнути себе з прірви - люди не потрібні. Шукайте не вуха - шукайте книги. Для кожного це буде різна література. Комусь художня, комусь духовна, а хтось себе знайде з авторами self-help. А ще краще, самому почати писати - вірші, тексти, пісні... Зараз, в епоху активного спілкування з великою кількістю незнайомих інет-персонажів, так легко нарватися на велику купу негативно налаштованих, спустошених душевно хамів.
Вам потрібно створити власний всесвіт доброти і поваги. Знайдіть в собі якесь бажання, скоріше за все потрібно буде попорсатися в спогадах дитинства. Віднайдіть себе в минулому, згадайте якою ви були в свій щасливий рік і крок за кроком відновіть свою Душу. Згадайте, чого ви бажали, що вас смішило, а що заспокоювало. Для щастя і гармонії вам потрібно усвідомити, що ви існуєте і заслуговуєте бути собою.
Щасливої нової епохи в вашому житті.
Путающаяся• 19 декабря 2021
Ответ дляspring81
Это у Вас не из-за отсутсвия подруг. Тут другое.
Может вы и правы) Ведь были мне нужны б подруги, нашла бы наверное. А так не ищу особо. Разбираться долго в себе, но понимаю автора очень хорошо
Царь-Матушка• 20 декабря 2021
Ответ дляБокс-орун
А 89 разве не так?
Я 84. И да вы правы.у меня было очень счастливое детство. Потом я выросла и прозрела, что мир очень жесток. Я не могу жить в интригах, сплетнях, я не могу идти по головам. Я очень добрая и мнительная. Мне тяжело жить в таком дурацком мире. Поэтому я ничего не добилась, и я в депресии. Хочу в прошлое, где люди были добрее и все как то не так было.
Бокс-орун• 20 декабря 2021
Ответ дляЦарь-Матушка
Я тоже ищу варианты и денег побольше и никого не обманывать, нормальной остаться
И ещё в каком-то так скажем ’добром варианте’ работать.
В детские центры разные по работе, детский товар и т.д.
220В• 20 декабря 2021
Вам нужен слушатель и то куда сливают грязь, два в одном. Это очень дорого. К батюшке, если найдете такого.
Бокс-орун• 20 декабря 2021
Ответ для220В
Ой прям написали так
Автор даже не слова не успела сказать
Зато советцица как обычно
Автор даже не слова не успела сказать
Зато советцица как обычно
Собиратель звезд• 25 декабря 2021
Доброго вечора! Та сама ситуація, вже сходжу с розуму. Шукаю людину з подібними життєвими складнощами. Щоб стати один одному опорою, підтримкою та добрими друзями!
Напишіть мені на пошту dana1013@ukr.net
Буду чекати.
Напишіть мені на пошту dana1013@ukr.net
Буду чекати.