Гуру троллинга• 20 декабря 2021
Кинули . Продавець в ФБ не відправив замовлення
Замовила плаття в ФБ , оплатила (гроші скидала на картку фізособи) , продавець написав що відправка протягом 1-7 днів, вже пройшло більше 15, а товар так і не відправили. На повідомлення повернути гроші - ігнор
Куди треба скаржитися? В ПБ, в податкову, в поліцію? Гроші вже мені мабуть не повернуть , да там і сума відносно невелика (550 грн), але не хочу щоб інші прогоріли як я, можливо десь є групи де можна написати про цього продавця?
Губы_зубы• 20 декабря 2021
позвоните в банк и сообщите, что владелец карты мошеннник.Заявление в полицию и киберполицию, авось помогут
Смурфетта• 20 декабря 2021
Напишіть їм, що йдете в поліцію, у знайомої якось це спрацювало і гроші повернули.