Стильная штучка• 20 декабря 2021
ОСГ і субсидія - підкажіть чи впливає...???
Отримую субсидію і є можливість оформити ОСГ.
Чи вплине в подальшому доход по ОСГ(приблизно 25 тис) на розмір і саму можливість оформити субсидію?
Сплюшка• 20 декабря 2021
В основу формули розрахунку розміру субсидії взято залежність доходу сім’ї на рівні двох прожиткових мінімумів на особу і витрат, які не перевищують 15% сукупного доходу такої родини.
Стильная штучка
• 20 декабря 2021
Ответ дляСплюшка
А якщо ОСГ просто оформлено на людину, але виплат по ньому немає?
Сплюшка• 20 декабря 2021
Ответ дляСтильная штучка
Этих тонкостей я не знаю.
Стильная штучка
• 20 декабря 2021
Ответ дляСплюшка
Этих тонкостей я не знаю.
Не підкажете за який період береться дохід на субсидію?
Сплюшка• 20 декабря 2021
Ответ дляСтильная штучка
Год. Если не поменялось ничего.