Акукарача• 01 ноября 2012

Квалифицированый косметолог в Луцке. Где есть?

Прасковична• 01 ноября 2012
Регина, салон на Ровенской. Если не хотите попасть на деньги о поправить здоровье. Она косметолог-дерматолог с большим стажем.

Аноним• 01 ноября 2012
+ 1 за Регину.
Yanabari• 01 ноября 2012
мені також Регіна подобається,тай ціни демократичні. Але найбільше подобається салон краси ’Протезист’, там приймають дві сестри косметологи-дерматологи, Кузнєцови, і обладнання в них сучасне, але результат відмінний від їхніх процедур.

http://protezist.at.ua/publ/kosmetologija/kabinet_...
Аноним• 02 февраля 2013
була я в протезисті, взагалі не сподобалось!Після чистки висипало так що на вулицю вийти не можна було!Потім подруга порекомендовала салон Леди, так Світлана мені все виправила, за 5 сеансів!а на депіляцію ходила в наталку, але попробувала депіляцію теж у Світлани, все дуже якісно,скількі маслів, кремів!а в наталці бах бах і все,які там крема!Потім приходиш додому и все горить!Так що Світлана стала моїм косметорогом, тепер хожу на всі процедури тількі до неї!
Yanabari• 02 февраля 2013
А підскажіть будь-ласка, де цей салон здаходиться. Треба буде сходити?