Море_море_я_скучаю• 28 декабря 2021

Как круто что можно приготовить хороший полезный обед за 15 минут

К тому же вполне подходящий для пп и тех кто следит за питанием и всего за 65 грн примерно)))
автор Море_море_я_скучаю • 28 декабря 2021
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А каким способом вы готовили? В духовке тогда?
О гриле что то слышали?

Любовь Калистратовна• 28 декабря 2021
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
О гриле что то слышали?
А да, забыла о таком.
Просто болталка• 28 декабря 2021
Ответ для vihola
Я не говорю самотнім пенсіонерам чи інвалідам. Самотнім, які не мають сім’ї, але працюють віддалено, щось заробляють. Можна недорого жити в такому пансіонаті без процедур, не робити нічого самому у побуті. Не ходити за продуктами, не готувати.
За 150 грн в день не похарчуєшся готовою їжею по доставці.
Та звичайно.

Ну,я скажу, що там і житло поряд можна зняти, 150 грн/ доба- кімната на одну людину з всім необхідним у приватників. Кімната з загальною кухнею, двома душевими/ двома туалетами, затишно і все чистенько. Бо в санаторіях все таки як готельні номери. Проживання трошки коштує грошей.
Я коли відпочивала в Батумі в приватному секторі, то у хазяйки жив товариш з Близького Сходу, працював віддалено.
Поряд де я живу є новенький хостел, іноді там підробляю ранком адміністратором, то живе Жорж, афроамериканець платить 300грн/доба, працює віддалено.

В Трускавці довго самотнім не залишишся . це ж Трускавець, там легко заводяться міжстатеві знайомства , це ж курорт з норм.розвагами концертами, танцями, виставками.
Просто болталка• 28 декабря 2021
Ответ для vihola
Мало того, що готовою, то ще дієтичною і свіжою, так не вибаглива, але ж достатня, збалансована. І ще за графіком це так зручно, можна гарно розпланувати день, сніданок аж о 9-тій був, обід після 14-00, а вечеря після 18-00 . Приходиш, стіл засервірований, далі роздатчиця підійде, запропонує на вибір варіанти страв, після їжі прибирати зі столу не треба. .
Булку Дай• 28 декабря 2021
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Наверное поэтому это и обед не для вашей семьи
Как можно на 65 грн купить такой ерунды?)