Фифачка• 02 января 2022
Умная эмаль
Посоветуйте лак для неровных ногтей. Здесь писали про умную эмаль, но не помню какой именно лучше.
Баба-царьлебедь• 03 января 2022
Ответ дляСмайлик
Орли
Я за Орлі, прямо закохалася в їх засоби😍
Якщо що, то Умную ємаль мала і Евеліна 8 в 1 теж, ні в яке порівняння не ідуть. І ціна, звичайно, вища
Від Орлі у мене є ВВ крем для нігтів молочного кольору і протеіновий Буст. Вони лягають досить еластичною плівкою, не сколюються, не тріскають, прекрасно для перерви між гель-лаками або для любителів голого манікюру
Ще є у мене їх дихаючий лак, для якого не треба бази і топу, Breathable. Протеіновий Буст теж з цієї серії, от вони правда інакші, дуже зручно наносяться, щіточка панорамна, сохнуть швидко, одне задоволення👍
Фифачка
• 03 января 2022
Ответ дляБаба-царьлебедь
Спасибо.
Фифачка
• 03 января 2022
Ответ дляБаба-царьлебедь
Но у вас хорошие ногти. У меня очень неровные. Думаю, не перекроет полосы..
Баба-царьлебедь• 03 января 2022
Ответ дляФифачка
Нігті не дуже, у мене уже вік...і гіпотеріоз, нігті з вертикальними борознами, ребристі, а як нажму більше, ніж треба при манікюрі, то ще й горизонтальні хвилі виходять
Не скажу, що перекриє прямо, як гель-лак, але краще Умної емалі. У 2-3 шари і ВВ крем і Буст дають гарну поверхню. Розумію, що 300 грн не завжди на пробу викинеш. Пошукайте відгуки через Гугл.
А ще у Орлі є прямо вирівнююча база, я не брала, але на сайті бачила, спробую посилання дати