Омлетик• 04 января 2022

Кто работает на крупных предприятиях, правда что ...

что идут сокращения производственных линий, увольнения, людей отправляют за свой счет?
В свете последних тем про продовольственный кризис и кризис в энергетике.
Пффф 100%• 05 января 2022
Ответ дляВареный лук
А я ради прикола напишу тарифы на газ для физических лиц у своих родственников в разных регионах России.
В гривнах (пересчёт с рублей по сегодняшнему курсу).

Екатеринбург: 1.62 грн/м3;
Симферополь: 1.85 грн/м3;
Санкт-Петербург: 2.21 грн/м3.

И никого не сокращают.
В ковид трясло всех, - но сейчас уже восстанавливаются.
Дивно б було, якби в газовій країні було інакше, вам не здається?
Ленивица-красавица• 05 января 2022
Ответ дляПффф 100%
Буквально недавно цены отличались в два раза, а не в двадцать
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
До попередніх коментарів: сайт index.minfin не може служити першоджерелом офіційних даних.
То що там з Мінфіном?
Класно під анонімом тролити, можна просто зїхати і навіть не соромно.
Пишу_граммотно!• 05 января 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
эти дарования умудрились программу Порошенка по дорогах (2018-2022) выполнить всего в 2.5 раз дороже. а могли б и больше урвать.
Молодые, зеленые...
Вареный лук• 05 января 2022
Ответ для12 галюцинаций
вы серьезно? газодобываающая страна своим дает по дешевке, а нам взвинтила цены, а виноваты мы сами????
Дык вам никто цены не взвинчивал.
Вы сами отказались от поставок из России (и от долгосрочных контрактов).

Германия вон по долгосрочным контрактам как платила 360 баксов за тысячу кубов (несмотря на спотовые цены под 2000 на рынке) - так и платит.
Просто ваш ’’виртуальный реверс’’ накрылся медным тазом, - т.к. та же Словакия по твёрдым контрактам получает ровно столько газа, сколько нужно ей самой, - а всё что сверх того (для перепродажи в Украину), - может брать только по рыночной цене.

Украина может сама обратиться к Газпрому и попросить газ по дешёвке.
После этого без проблем: выполняете Минские соглашения - и берёте хоть по 200 баксов...
Мастер Пис• 05 января 2022
Ответ для vihola
То що там з Мінфіном?
Ви прикидаєтесь…? Невже важко зрозуміти, що посилання в даному випадку мають бути на державні офіційні джерела? Бо підтягнути або передрукувати дані може будь-хто, хоч на паркан.
Накрыло-не отпускает• 05 января 2022
Ответ дляэнциклопУдия
87 процентов газа в Европу Россия поставляет по долгосрочным контрактам, а не по рыночным ценам. Только наши не могут с ней договорится - корона мешает
Да не корона мешает,а дяди заморские по попе надают.Ну и наши ’типа патриоты’ ,сбегуться с деревень и будут факелами махать в центре.,да про красные линии кричать.Им то газ не нужен,кизяками топить будут)))Ну и Пэтро де Рошен воспользуется ситуацией и подкинет дровишек .Уже бы давно все порешали с этим газом,если бы все так просто было.
Ноунэйм• 05 января 2022
Ответ дляДую ветер
Это все прекрасно, но если зеленые воровать не перестанут, россия задавит нас ценами на газ.
Украине не покупает газ у России. Украина покупает газ на споте по биржевой цене и эта цена меняется каждый день в зависимости от спроса. Спросите у Витренко , он вам расскажет!
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
спочатку перевірте чи дані перекручені, а потім бігайте з докорами.

Сайт не такий, але сайт «нормальний» з ваших же слів , інформація співпадає, відповідає дійсності.

То до чого були ці
претензії?

Тільки з метою посіяти в інших сумнів, що інформація хибна.

Порохоботська тактика, викручуватись, вибріхуватись до останнього.
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
Замість радіти що звр в країні зросли.
Треба перекрутити, що це неправда, бо сайт бачте не такий.
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
«У 2019 році Minfin.com.ua увійшов до каталогу найкращих Фінтех-компаній України в напрямку Mediа за версією Української асоціації Фінтех і інноваційних компаній, підготовленому за підтримки Національного банку України»

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Minfin.com.ua
Мастер Пис• 05 января 2022
Ответ для vihola

То до чого були ці
претензії?

Ви не дуже кмітлива людина, м’яко кажучи, це по-перше. Бо до вас не доходить елементарна логіка, чому потрібно посилатися на офіційні першоджерела, якщо це стосується інформації/статистики/інфографіки офіційних даних макропоказників. Бо від того, що я передрукую навіть точні дані на власний ресурс, він не стане офіційним першоджерелом.

По-друге - безсоромна брехуха та фантазерка, бо інакше не ляпали та не вішали ярликів.
Мастер Пис• 05 января 2022
Ответ для vihola
Замість радіти що звр в країні зросли.
Ви не сповна розуму, це точно.
Я не перекручувала, а зауважила, на що коректно посилатись.
Я вам фан-клуб, щоб радіти?
Мастер Пис• 05 января 2022
Ответ для vihola

Та напишіть собі це на лобі :)
Тому що це все одно не офіційне першоджерело, що акумулує, обчислює, подає інформацію та відповідає за неї.
Аристократка-тунеядка• 05 января 2022
Ответ для vihola
ціна у вас на воду минулого січня 2021, централізоване водопостачання.

26,5 грн
25,6 грн
https://index.minfin.com.ua/ua/tariff/water/2021-0...

Ціна зараз
32,79
27, 39

https://index.minfin.com.ua/ua/tariff/water/2022-0...

«Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем»

20, 94 грн і 16, 5 грн залишились незмінними.
Ну вам, конечно лучше знать какая у нас цена на воду

2022 г 37, 54 грн
2021г 29,45 грн
2020 г 24 грн
2019г 18.55 грн
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
Та напишіть собі це на лобі :)
Яка різниця, яке джерело, якщо інформація достовірна.
І ви це прекрасно знали, інакше б швидко спростування принесли.
Стильная штучка• 05 января 2022
Ответ дляЦветок Мира
Укргазвидобування урезали много премий, будет сокращение. Но пока слухи.
Простите, Не поможете туда устроиться мужчине с профильным в/о?
За благодарность, конечно)
Чавонадо• 05 января 2022
Ответ дляЦветок Мира
А какие ЗП были с премиями?
Мастер Пис• 05 января 2022
Ответ для vihola
Величезна. Влаштуйтесь до прикладу в державний орган, що спіпрацює, скажімо, з міжнародними структурами. А потім на їхній запит подайте інформацію з посиланням на будь-яке джерело, що не є офіційним. Це буде ваш останній день роботи.
vihola• 05 января 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка

2022 г 37, 54 грн
2021г 29,45 грн
2020 г 24 грн
2019г 18.55 грн
Навіщо ж тоді ви брехал що:
«У нас в прошлом январе цена на воду была 19,5. С 1 числа 37 с копейками»

Якщо зараз вказуєте ціну на водопостачання 29,45 в 2021-му році.

Де ваше посилання на джерело?
Пффф 100%• 05 января 2022
Так була пуста казна при Янеку і Зе чи ні?
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
А я тут не на роботі.
Інформація відповідає дійсності?
Відповідає.
Співпадає?
Співпадає.
Допобачення
vihola• 05 января 2022
Ответ дляПффф 100%
Виходить, що тільки при Порошенкові була порожня казна.
Пффф 100%• 05 января 2022
Ответ для vihola
Ну якщо буде справді важко прогодуватись і вигідно продавати. Почнуть знову вирощувати.
Картоплю хто в селі купує, в кого город бур’яном заріс? Покажіть.
В мене))) Ще є 4 курки, які чи не несуться, чи то хтось допомогає їм не нестись.
vihola• 05 января 2022
Ответ дляПффф 100%
Доведеться навесні взятись до роботи і запліднювати курей, інакше голоду не минути. За тутешніми прогнозами.
Мастер Пис• 05 января 2022
Ответ для vihola
А я тут не на роботі.
Інформація відповідає дійсності?
Відповідає.
Співпадає?
Співпадає.
Допобачення
Ви тут саме на роботі.
Та до побачення, фух, нарешті
Вибачення за наклеп будуть?
У вас психіка здає, скрізь ввижаються політичні опоненти та вороги
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
Але якщо потрібна 100% достовірна, детальна інформація та інфографіка по макропоказниках, то найкращий ресурс - https://bank.gov.ua/
Дякую за посилання, буду тепер спростовувати порохоботські фейки з «офіційних першоджерел»
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
Ви тут саме на роботі.
Та до побачення, фух, нарешті
Вибачення за наклеп будуть?
Вибачення за наклеп ви повинні у мене просити за докори в недостовірності інформації, по причині недостовірності джерела.
Мастер Пис• 05 января 2022
Ответ для vihola
Я вам нічого не винна. Можу тільки послати наостанок. Як там казав наш президент?
Брехуха, то покажіть, де я писала про те, що дані недостовірні?
vihola• 05 января 2022
Ответ дляМастер Пис
Якщо дані достовірні, ваші коментарі стосовно недостовірності джерела були зайвими. Це була маніпуляція з натяком, що дані недостовірні, бо джерело недостовірне.