Нерадистка Кэт• Изменено 06 января 2022
Де можна купити гастрольні ігри за ковідну 1000?
Порадьте перевірені сайти, може вже хтось з вас вже купував таке
Ах, ах... Настольні ігри
успокойте_Меня• 06 января 2022
Ранок предлагает готовые наборы детских книг за 1000 грн, где есть и настольные игры
Ух ты какая Я• 06 января 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Так там лише на 3 та 5 років з іграми. Та просто комплекти. Мало кому підійде таке. Не ті книги та ігри, які хочеш, а які вони самі склали в комплект((( Розумієте. Хоча, звісно, не погано, якщо все підходить.
успокойте_Меня• 06 января 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Ми такий набірчик сьогодні отримали, він на 3-14 років для дівчаток. Старшій (11 років) сподобалась картина з паєток, а молодшій (9 років) ’студія мультфільмів’. Книжки теж наче непогані. Але, звісно, не те саме, якщо обирати самим під інтереси дитини.
Ух ты какая Я• 06 января 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну повезло, що вам підійшло. Бачила той комплект, написано на 3+, книжки російською мовою є, хоча верхній рядок можна було б почитати. А от про принцес вже не читають казки, плюс деякі з них вже є, моїм по 9 років теж.