АяВсёЗнаю• 07 января 2022
С каким первым взносом счас можно купить квартиру в Киеве
Самую небольшую и обычную
Телочка• 07 января 2022
7 відсотків.
Через банк, якщо зп офіційна.
Якщо неофіційна, або біла лише мінімалка - 50%. Забудовники пропонують від 20-30%
Через банк, якщо зп офіційна.
Телочка• 07 января 2022
Шукали варіанти весною. У чоловіка зп офіційна- мінімалка, все інше - в конверті. Банк дав дозвіл на кредитування , але під 50%, щоб мінімізувати ризики.
Телочка• 07 января 2022
Через забудовника перший внесок менший, але і строк погашення - значно коротший. Максимальний - до кінця будівництва, це якщо на котловані.
Семенна Семеныч• 07 января 2022
Ответ дляТелочка
И сколько в месяц платить?
Телочка• 07 января 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
И сколько в месяц платить?
Ми розраховували, здається, максимально на 20 років, під 50% першого внеску і квартиру в 34 тисячі, здається, виходило під 6000 щомісяця. З загальну суму входило оформлення і податок, страхування -це все разом ще близько 1000 уе.
При тому, навіть, якщо ви сплачуєте більше, сумма щомісячного платежу не змінюється.
Семенна Семеныч• 07 января 2022
Ответ дляТелочка
Договор был в гривне и условия банк не может изменить? Это вторичка у вас?
Телочка• 07 января 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Так, дивилися вторинний ринок
Але так і не купили, було багато але.
Договір - в гривні
Щодо умов - все легко дізнатися. Телефонуєте в банк і вони миттєво чіпляються. Вам дають персонального консультанта, він дає перелік документів для узгодження кредиту, потім таблицю розрахунку під конкретно ваш варіант.
Але так і не купили, було багато але.
Договір - в гривні
Семенна Семеныч• 07 января 2022
Ответ дляТелочка
Так, дивилися вторинний ринок
Але так і не купили, було багато але.
Договір - в гривні
Але так і не купили, було багато але.
Договір - в гривні
И продавцы соглашаются на такое, это же волокита с документами?
Непостоянная постоянность• 07 января 2022
Ответ дляТелочка
Якщо будете брати, то беріть кредит із графіком погашення класичний, Вам мабуть нарахували ануїтет. Ми взяли в ощаді 13% річних, немає комісії за дострокове погашення, але у нас був внесок більше 60%. Оформлення вийшло 42000, ціна квартири 32 тис. дол.
Телочка• 07 января 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Не дуже погоджуються
Та і власне у них майже немає волокіти. Їм треба надати лише документи на квартиру, план і т.п.
Вони не хочуть гривню. Тобто отримувати гроші в гривні, хоча перший внесок ви передаєте їм в тій валюті, яка у вас є. Ми готові були віддати в долларі. Потім, вже пізніше, дивилися іншу квартиру, яка нам подавалася і підходила більше, але там власник відкрито сказав, що при наявності покупця з готівкою і в доларах, перевагу віддасть їм.так і вийшло
Телочка• 07 января 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Дякую, потрібна інформація
Ход конём• 08 января 2022
Ответ дляФлюорография гуся
В Свитло парк, всего 4000 первый взнос
Вы купили там квартиру? А переплата какая?
Флюорография гуся• 08 января 2022
Ответ дляХод конём
Нет. Не нравится локация. Смотрела пару дней назад свежий обзор на него.