Где сейчас дефицит?
Вы если не дополняли, то сначала разберитесь, а потом тему создавайте
Речь о поддержке нуждающихся
В офісі президента позиція більше ніж чітка: передусім мають отримати підтримку найбільш вразливі та незахищені верстви населення. Як? Варіанти розглядатимуться. Це можуть бути і додаткові виплати для компенсації зростання цін, і запровадження food stamps у системі ’Дія’ - так званих ’продуктових чеків’, як це практикується в США’, - заявив Олег Устенко, наголосивши, що ’це антикризові заходи, які можуть упроваджуватися в разі необхідності.