Ответ дляТАЗератти
Я считаю, что в отторжении украинских территорий роль России - вторична.
Если рассуждать логически и только по фактам, то картина следующая:
1. Народ избирает президента, как своего представителя.
2. Януковича избрали 99% крымчан и донецких.
3. Майдан, посылая нахер Януковича, фактически послал туда же Крым и Донецк.
4. Они пошли.
Когда Украина оклыгала от майданного угара и заволала: стоп-стоп, чуваки, мы пошутили!
Было поздно...
А Россия всего лишь поддержала регионы, сохранившие верность присяге и
ЗАКОННО ИЗБРАННОМУ ПРЕЗИДЕНТУ.
Вот так это выглядит трезвым взглядом.
Яка ще присяга вірності президентові? Це президент присягає на вірність народові, а не народ президентові.
Ви з рашкою переплутали.
Згідно ващої логіки, Янукович мав бути сьогодні у них президентом, під українським прапором. Тоді б це була теж Україна, але інша. Тоді б це мало вигляд внутрішнього, громадянського конфлікту.
А в реалі що маємо?
Крим російський, президент в них російський, війська російські, громадянство, закони, гроші російські
Донбас під російським прапором, з російськими паспортами, рублями, влада призначена з кремля, фсбшники, керують загонами перевдягнутих чеченців, бурятів і місцевої озброєної наволочі.
Де ж їх цар Янукович? Якому вони зберегли вірність?