Кисельная барышня• 16 января 2022
Вагітність,я вже не хочу,а в нього підгорає
Одружені 5 років.Мені зараз 35,йому 37.Я маю сина,в нього немає дітей.Я дуже хотіла донечку,озвучувала це,він довго думав і надумав лиш зараз.Казала,що ми не 20річні вже,час іде і т д.
Тепер в нього підгорає,йому терміново потрібно дитину,а я вже не дуже то і хочу.
Проживаємо не дуже хороший період.Якісь сварки періодичні,задовбали його родичі,бо всі пхають свого носа в нашу сім‘ю,гроші він видає лиш,якщо йому озвучити.А такого як залишити гроші на витрати без нагадування в нього немає.Хоча я говорила,що це не нормально,що я маю щораз говорити скільки і на що мені потрібно.
І от через різні такі фактори я не хочу вже дитину.А він тероризує.
+ще проходили оглад в гінеколога,здавали аналізи,мені треба підлікувати щитовидку аж потім можливо може бути вагітність.
В мене зароджується думка про розлучення.
Чи я перегинаю?
Кисельная барышня
• 16 января 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
))) а союз это отдать в полное распоряжении свои деньги другому? Ну вот ваши деньги не в распоряжении вашего мужика. А так и у автора нет союза с данным мужиком, ей нужен тот кто будет покрывать ее с ребёнком расходы, я нигде не увидела слово любовь и так далее , напишу в сотый раз, плохой мужик, разводимся, но судя по тому что автор кучу лет живёт с данным плохим мужиком, с ним ей лучше чем без него, значит не так все плохо
Я не кажу,що не люблю його.Я б не просила донечку в нього,якби був суто розрахунок.
Але…..любов лопне як мильна бульбашка,якщо в сім‘ї фінансові проблеми.На одній любові далеко не заїдеш.
От уявіть собі при вас є чоловік якого ви шалено кохаєте,але він ніщєброд.Як вам така перспективка???Будете його тягнути,бо любоФ?😂😂А діти їсти хочуть і т д
Він буде на розслабоні,а ви пахати як проклята,але ж любоФ.
І не розказуйте мені про любоФ.
Любила шалено я першого чоловіка.І жили ми на гроші,які отримувала на дитину+моя мама шось підкидала.А він не міг себе знайти.От і пройшла любоФ,бо нафіг така любоФ
І не розказуйте мені про любоФ.
Таки в курсе• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
І не розказуйте мені про любоФ.
Хоть не разводитесь,как вам тут понаписывали. Просто скажите рожать уже не рискну,поздно. А там посмотрите как будет. Тем более посмотрите как он к вашему ребенку относится,так и к новорожденному будет относиться. Да можно это ему и сказать,я так понимаю своего ребенка вы сами тянете.
Счастье_же_вот_оно• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
І не розказуйте мені про любоФ.
))вот вы кашу намешали, у вас же мужик не нищеброд, у вас проблема в разных подходах к бюджету.
Сам себе Петросян• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
От в нас нема де взяти,якщо потрібно.
Манікюр,педикюр,порядок на голові,депіляція і т д потрібен чоловіку.повірте мені.Вони всі хочуть гарну і доглянуту жінку біля себе,а не зачухане чипушило,яке стовбичить біля плити.
Чомусь як на кавалєрку збираєтесь,то приводите себе до порядку аби бути цукерочкою,тоді чому під час шлюбу банато жінок забувають про себе???
А де я писала, що забуваю про себе? Ваш чоловік теж манікюр і депіляцію собі робить і Діором парфумиться?)
Чи все це тільки в один бік працює?
Счастье_же_вот_оно• 16 января 2022
Ответ дляМатрёна
Откуда у вас эта бурная фантазия так уверенно рассуждать обо мне, авторе и даже о моем муже???
Фатназия в чем? Я три раза спросила тратит ли ваш муж Ваши деньги,вы мне три раза писали околесицу про некие его знания, про то что у вас не так как у автра, я делаю логичные выводы что уча других как им нужно давать доступ к их заработаным деньгам вы лично так не делаете. Других данных вы не дали. А, кстати, автор в отличие от вас четко озвучивает свои позици, и не скрывает, этого, ей респект в этом вопросе
Кисельная барышня
• 16 января 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Чи все це тільки в один бік працює?
Манікюр я йому роблю і стрижу теж,депіляцію не робить.Не діором,а шанель,еклат.Не думайте,що він недоглянута вонючка
Все в нього ок з цим
Кисельная барышня
• 16 января 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я нічого не мішала,мені тут закидають,що мені треба лиш його гроші,і я його не люблю.От я і розповіла,що до сраки лиш любоФ.
Любовь приходит и уходит,а кушать хочеться всегда.
БлинчикБезСметанки• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
От в нас нема де взяти,якщо потрібно.
А Вы с юмором и разумная))) у Вас все точно будет ок) дети, действительно, должны рождаться в любви и счастье, а не по «звоночкам». Если мужу подгорает, то пусть ищет свящённое вместилище наследника)))
Кисельная барышня
• 16 января 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Йой як файно Ви сказали🤗🤗🤗
Сам себе Петросян• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
Все в нього ок з цим
Дуже романтично
ПП-шница• 16 января 2022
Что мешает вам предохраняться?
ОК или спираль - те методы о которых он и знать не будет.
Страхованная• 16 января 2022
Ответ дляМатрёна
Нормально автор поступила, на тот момент она была готова. А вот он нечестно поступил, потому что не сказал, что потом он захочет. Да он и не думал на тот момент, что мама ему вплетает. Маме скорее всего хочется, чтоб у него была другая жена.
Дивні люди. Невістка хоче дитину, мама хоче внуків. Синок кочевряжиться. Мама промила мізки, ну ніби всім має бути добре. Але ні. Всерівно не так. Панянка ж декларувала готовність народити
Маурита• 16 января 2022
Это не нормально .
Турция не показатель .
Он обязан вам давать деньги , раз женился на вас. Да , женщине нужно давать деньги .
Я не говорю что бы все(может он сам хочет покупать продукты , платить за коммуналку и тд) . Но хотя бы четвёртую часть можно выделить для жены . И она будет счастлива и ему хорошо
Турция не показатель .
Маурита• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
Працюю,але я працюю не на нужди сім‘ї(фейрі.доместос,срач папір і т д).
Це благо,що я працюю в сфері краси і не трачу гроші на манікюр,фарбування волосся і т д.
Бо він би припух
Дорогая . Да ты ж сама виновата !!!!
Перестань покупать доместосы .
Перестань делать маникюры за свои деньги и вперёд к мужу . Такая волшебная
Перестань покупать доместосы .
Черпак_для_фантазий• 16 января 2022
Ні, не перегоняєте. З такими водними або розлучення, або як буде. Але без спільної дитини. Не шукайте собі зайвих проблем.
Черпак_для_фантазий• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
В нього немає карти,все в гаманці або ж в його мами в квартирі.Там зберігає свої гроші і мамині євро.
То для нього сім´я Ви чи мама?
Счастье_же_вот_оно• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
Ну так я вам ничего такого не писала
точнее я писала про то что ваши посты как то далеки от постов человека который любит, скорее похоже на посты человека который воспринимает данный брак как некий проект, ну это лично моё виденье , очень много негатива и претензий в сторону мужика и его мамы, такое ощущение что они не оправдали ваши установки на то как должно быть.
Черпак_для_фантазий• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
12 років буде сину.На нас з сином я заробляю.
А на двох дітей точно не вистачить
Значить під приводом ,, лікування’ тягніть з нього гроші та в ’чулок’ і валіть від цього жлоба. Життя воно не вічне.
Черпак_для_фантазий• 16 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
Бо мислите як часи совка.Жінка раба,хай ішачить все по дому,сидить без діла в декреті.
І ще хай працює і гроші заробляє,а чоловік святе створіння,яке прийшовши з роботи лягає перед тв і чеше пузо.Бо він змучився.
Забагато звалюють на жіночі плечі.
Жінка може все,але нащо тоді чоловік,охоронець коло піпки?Ніііі,не треба.
Забагато звалюють на жіночі плечі.
При совке декрет был год. И НИКТО женщин не гнобил. Кстати, в то время мужики были мужиками. А никак сейчас маминкимы булочками
Так, что в данной ситуации Ваша ненависть к совку не в тему.
ТелаЧьи нежноСти• 17 января 2022
Если честно, я не понимаю что такого криминального что муж хочет знать куда тратятся деньги, которые он зарабатывает.
О каких суммах речь? Сколько вам надо в неделю?
ТелаЧьи нежноСти• 17 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
Подивіться лекції Сатья Дас
Извините он отрабатывает билеты))) если он будет говорить другое тети не будут платить денежки