Банан-барабан• 22 января 2022

Болить...

Не знаю для чого пишу, можливо просто виговоритися.
З офіційним чоловіком розійшлася 2 роки тому. Я лишилася з дитиною сама. Довго зализувала рани, налагоджувала побут.
І через 1.5 роки познайомилась з чоловіком. З початку все було добре, але як тільки прийшла зима, роботи не стало ні у нього ні у мене. На цьому фоні постійні претензії, невдоволення і т. д.
Як результат, сьогодні сіли обговорити дану ситуацію після чого почула таке : - " Пробач, я думав, що мені не вистачало сім´ї, проте бачу, що це не так. Я занадто довго був сам. Мені не вистачає напитися, накуритися, нанюхатися. Я не хочу весь час думати про те чи є в тебе і в дитини щось поїсти, переживати чи сплачене комунальне. Вибач."
Заснути не можу. Що робити далі - не знаю.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
Тю, було б від чого писати«боляче...».
Так я ж не на матеріальну сторону велась.
Мені боляче від того, що зустріла людину у якої були такі самі погляди і плани на життя, як і в мене. А виявилось, що це все був фальш.

С перепою• 22 января 2022
Подякуйте йому за чесність. Подякуйте, що не зіпсував життя вам і дитині.
Час загоїть рани. Треба набратися сил і відпустити. Дати час і простір для чогось нового. Для того, шо ви заслуговуєте.
Дайте подумать• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Не думаю....попросив сьогодні зібрати його речі. Буде йти жити на хостел чи квартиру.
В ви що,вже встигли ха півроку знайомства притягнути його жити в своє житло до дитини?
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
то омана, не можуть бути такі самі погляди, він лиш підстроювався, щоб коритуватися Вами та перезимувати, у будівельників це часто норма поведінки.
Дайте подумать• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ні, з дитиною не спілкується і матеріально не підтримує. Каже, що мама дитини пускає всі гроші на себе.
І я в такій же самій ситуації, батько дитини аліменти не сплачує, бо вважає, що гроші до дитини не доходять.
и вы с ним решили создать семью?
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляДайте подумать
и вы с ним решили создать семью?
Дура....знаю.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляС перепою
Дякую за підтримку!
Сподіваюсь, що саме так і буде.

Сиамская сороконожка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Будівельники - в основному люди, які пристрастні до алкоголю, адже важко працюють і їм потрібно якось розслаблятися. Пишу це і не можу зрозуміти чи це дійсно так чи то мені так втовкли у голову, щоб ще вважалося нормою.
Вот как раз сожитель подруги - для него норма выпить для согрева(( и бригада такая же.
А мой муж и его напарник работают всегда БЕЗ алкоголя,и заказчики другие- это другой уровень. Там никто не пьёт и никому даже в голову не прийдёт.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Дякую за підтримку!
Сподіваюсь, що саме так і буде.
Ви були не проби, щоб він випивав, курив чи нюхав, які тоді можут бути притензії в подальших відносинах?
miss.olja• 22 января 2022
А что тут думать- он уже все сказал. Занимайтесь собой и ребёнком, ищите работу
Страхованная• 22 января 2022
Ответ дляПочемучечка
Ну, значит понял, что не тянет он семью. Такое бывает. Знаю мужчин, которые не женятся и не собираются, потому что не потянут финансово.
Или не хотят тянуть финансово.вот зачем ему переживать, что там будет кушать чужой ребенок? Это , если б лишние были, то ладно. А прокормить один рот, легче, чем три. Вот он и решил уйти. А напиться, накуриться- это отмазка. Не каждый мужчина признается в несостоятельности.
Разачаровусь_очень_быстро• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Вы ещё такая молодая, не переживайте! Сын подрастет немного, станет самостоятельнее, у Вас будет больше свободного времени и Вы встретите хорошего мужчину. Не хватайтесь за что попало.
Стебель_березы• 22 января 2022
От козлина. Надо было исчезнуть ничего не объясняя, ага?
Редиска Я• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Останні серйозні відносини у нього були 7 років тому. Пішов від сім´ї коли його дитині був 1рік. Після того весь час жив сам по собі. Друзі, гулянки ...
Познайомившись зі мною, захотів створити сім´ю. І на перших порах все було чудово - піклування, підтримка.
Але останні два місяці просто нереальні. Ні доброго слова, ні обіймів, ні переживання.
Важко жити в такій обстановці.
Бестолочь он. Ребенка и не вспоминает, только гуляет. Все ясно.
Редиска Я• 22 января 2022
Ответ дляСтрахованная
Этот мужчина вообще ни в чем не состоятелен судя по всему.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляРедиска Я
На цю тему ми також розмовляли. І я казала, що він може допомагати дитині не тільки грошима, але й речами, ліками....Відповідь була одна ’Виросте-зрозуміє і тоді допоможу’
Редиска Я• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Либо жлоб, либо эгоист, либо все вместе. На него просто не подали в суд на алименты. Специально для таких есть Семейный кодекс. Но Вы же такого поддерживаете. Тетки сами виноваты. Гнали бы этих неудачников, так они бы начали головой думать может.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляРедиска Я
Егоїст, самий натуральний. Останній раз після походу в магазин накупив собі всього: пиво, чіпси, попкорн, солодку воду, батончик...все тільки те, що він їсть сам. Про мене і дитину взагалі не згадав.
Коли ж я ходила в магазин, завжди брала всім смачненьке.
Образливо.
Редиска Я• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Образливо.
А то, что он забыл про ребенка своего Вам норм? Ну так чего он должен заботиться о Вас и Вашем ребенке, если он чхать хотел на своего?

Аноним ФЕЯ• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Не відмазка.
Зараз вже є одна вакцинація.
Чекаю на другу і буде вже сертифікат.
Є багато додаткових факторів, які ви будете рахувати,що це відмазка. Але то не так.
я на прошлой неделе за 300грн купила сертификат.
Аноним ФЕЯ• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ви праві. Перший свій шлюб я витягувала 8 років. Він йшов, а я його повертала. В результаті все ж таки розійшлися.
З тих відносин я зрозуміла, що якщо людина вже прийняла рішення піти, то не варто його зупиняти. Всерівно з того нічого не вийде.
Добре, що ви все ж таки знайшли своє щастя!
В мене вже немає віри в те, що колись знайдеться моя людина.
тю на Вас, какие Ваши годы. все найдется.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляРедиска Я
Я не знаю і все ніяк не можу зрозуміти, чому чоловіки так роблять.
Знімають з себе всю відповідальність і живуть лише в своє задоволення.
Байдужі навіть рідні діти....
ЛюблюДевчонок• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Не все люди рабочих специальностей - алкоголики. Отнюдь. Но Вы уже своего нищеброда ленивого оправдывает е. Ну, готовьте борщ, котлеты, свежую постель - придет вечером за барахлом, упадете на колени и будете понимать и прощать.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Байдужі навіть рідні діти....
Він зробив це раз, він зробить це ще раз і т.д. Я на кінець своїх пошуків не велася на алкоголь, на погані відгуки про бувших жінок і т.д лиш дії позитивні відносно мене, цінні безвозднездні подарунки мали зачення.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Виставити речі в заг.коридор без поясненнь і аравідерчик.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
Для вас алкоголь також табу?
І що маєте на увазі під цінними безкорисними подарунками?
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Для вас алкоголь також табу?
Ну холодильник новий, золоті прикраси, газ.плита, одежа гарна для мене, дитині необхідне, ремонтні роботи у квартирі.

Так в мене алкоголь був маловживаний, а потім зовсім безалкогольне життя настало ф(квас, а кріпше (вино легке, фрізанте, настоянка, лікер ) бокал раз на пів.року), адже на руках маленький хлопчик, я у відповіді за нього.

Я сміялася , що на перше побачення треба нести золото або шоколадку... За кожен кілограм моєї ваги.
дамаАмстердама• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан

Ой йойой....
Печалька .....
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляоксюморон

Я спиртне взагалі майже не вживаю... На свята і то не на всі.
Та й батько в мене був як вип´є, то кришу рвало моментально. Тому я відразу була проти алкоголю.
Але в результаті, всерівно він пив пиво, сидр, рево....( Раніше коньяк, віскі, водку)
Ці всі подарунки були після того, як ви почали жити разом?
Як познайомилися?
Дежурняшная• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Де і з кого вибирати?
Після такого досвіду на чоловіків дивитися не хочеться.
Почитайте книгу ’Девушки, которые любят слишком сильно’ и Вы поймёте кого выбирать и где.
Уверена, в вашей жизни были достойные мужчины, от которых Вы отказались