Банан-барабан• 22 января 2022

Болить...

Не знаю для чого пишу, можливо просто виговоритися.
З офіційним чоловіком розійшлася 2 роки тому. Я лишилася з дитиною сама. Довго зализувала рани, налагоджувала побут.
І через 1.5 роки познайомилась з чоловіком. З початку все було добре, але як тільки прийшла зима, роботи не стало ні у нього ні у мене. На цьому фоні постійні претензії, невдоволення і т. д.
Як результат, сьогодні сіли обговорити дану ситуацію після чого почула таке : - " Пробач, я думав, що мені не вистачало сім´ї, проте бачу, що це не так. Я занадто довго був сам. Мені не вистачає напитися, накуритися, нанюхатися. Я не хочу весь час думати про те чи є в тебе і в дитини щось поїсти, переживати чи сплачене комунальне. Вибач."
Заснути не можу. Що робити далі - не знаю.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляиз желе я
Мне было 32, ему 25.
Друзья познакомили.
Мужчины разные, как и женщины.
Поэтому и вам найдется пара.
Ваша історія дає надію. Дякую!

автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляКлептоманка
Радійте, що він зараз це зрозумів, а не після того, як ви завели спільну дитину.
По його відношенню до мене, можна зробити висновки, що він це зрозумів ще місяці два тому. Але чомусь мовчав. І мабуть, мовчав би далі, якби я вчора не запитала, що взагалі відбувається.
Аноним_Русалка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Виходить, що для людини алкоголь є важливішим ніж сім´я.
Ну думать как накормить чужого ребенка для меня было бы напряжение ,чем потяря свободы.Зачем все все надо,ради чего
Аноним_Русалка• 22 января 2022
Ответ дляНадувная пыль
Скажите Господу Богу спасибо, что от вас отвалился идиот. Побыстрей собирайте его шмотье, пока он не передумал. И не вздумайте останавливать!
Я бы не сказала что идиот,если уж не наркоман и алкоголик,просто не вижу смысла тянут такую лямку Если что я женщина
неДоЖиру• 22 января 2022
Козел
Аноним_Русалка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ні, з дитиною не спілкується і матеріально не підтримує. Каже, що мама дитини пускає всі гроші на себе.
І я в такій же самій ситуації, батько дитини аліменти не сплачує, бо вважає, що гроші до дитини не доходять.
Ужас
Сиамская сороконожка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Я сама трохи в шоці була від почутого.
Знаю, що до мене він любив випити, проте я відразу цю тему з ним проговорила і була домовленість, що так пити він не буде. Пиво після роботи і на якість свята щось міцніше.
Он говорил о расслабиться***
Просто ни о чем не думать,и ни о ком.
Что поделать мужчинам сейчас мега трудно,постоянный кризис в деньгах,в завтрашнем дне нет уверенности ни у кого ( Они особенно чувствуют себя ничтожеством,когда не в силах обеспечить. И как следствие- такой результат..

Аноним_Русалка• 22 января 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Бросил в трудную минуту... Кто бы мог подумать, что мужчина, ушедший из семьи с годовалым ребенком и 7 лет не оказывающий ему материальной помощи, не желающий встречаться с ним, может бросить бабу в трудную минуту. Неожиданно, совсем...
Вот это серьезный звонок, после того как узнали,надо было сразу рвать отношения
Сиамская сороконожка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Нет,он просто устал. И хочется сорваться и забыться.
S-V-T• 22 января 2022
Чесний мужик , сказав одразу, що ви йому не потрібні, його геть, займайтесь розвитком дитини і своїм здоров´ям, дітям потрібна щаслива мати))))
Чтооооооооооо?• 22 января 2022
Автор, хороший мужик, потому как честный. Не занял лет 10 вашей жизни, добив вас окончательно, и пытаясь убедить и себя, и вас что ему нужна семья, а сказал прямо, как сам осознал.
Простить и отпустить. Не трагедия. Жить счастливо можно и с ребёнком, и самой.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ви праві. Перший свій шлюб я витягувала 8 років. Він йшов, а я його повертала. В результаті все ж таки розійшлися.
З тих відносин я зрозуміла, що якщо людина вже прийняла рішення піти, то не варто його зупиняти. Всерівно з того нічого не вийде.
Добре, що ви все ж таки знайшли своє щастя!
В мене вже немає віри в те, що колись знайдеться моя людина.
я в першому прожила 8 років (дві завмерші вагітності, викидень), нарешті народила сина(тяжкі пологи, до року були неврологічні проблеми, потім зменшилися ), і як сину виповнився рочок, мусила розлучитися. я викреслила людину з свого життя. 6 років пошуків, зараз більше 10 років у другому шастливому шлюбі. Але за 6 вільних років ситуацій, чоловіків, розчарувань, радості було дуууже багато.

тому хвіст пістолетом!
Сиамская сороконожка• 22 января 2022
После того как прочла,что он не помогает своему ребёнку поняла ,что он изначально слабый и безответственный инфантил. Хорошо, что правду сказал! Моя подруга тоже живёт с строителем..он пьёт ,а он копейки приносит и постоянно стресс элементарно заплатить куда то,аренду не вытягивают- в долгах по кредиткам..
И я замужем за строителем- женился на мне с двумя детьми,забрал в свою квартиру,я свою сдаю- за 5 лет пошёл в гору, сейчас профессионально занимаеся банями и саунами под ключ, и на всё находит время и на своих детей от первого брака,и на моих.
Но тоже иногда бывают у него выгорания.
Какой человек = такая и любовь.
Зяблик протестант• 22 января 2022
Добре що він сам йде,ви б ще довго тягнули.Я за 14 років нікого з дітьми не наважилася познайомити.Зустрітися з кимось-так,але не привести додому.Ще не трапилася і більше всього і не трапиться людина в якій я можу бути впевнена.А кого-небуть мені не потрібно.Будьте обачні,несете відповідальність за дитину і шукайте роботу,розраховуйте завжди тільки сама на себе це завжди краще.
Зяблик протестант• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
То ви сама з дитиною щаслива можете бути,що вам ще потрібно
КараПузовна• 22 января 2022
Сколько Вам и ему лет?
КараПузовна• 22 января 2022
Как по мне, мужчина поступил правильно - сказал правду, то, что она не понравилась окружающим - это проблемы окружающих. За ребёнка должны думать мать и отец, а не посторонний дядька, на которого навесили обязанностей.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Но тоже иногда бывают у него выгорания.
Какой человек = такая и любовь.
Будівельники - в основному люди, які пристрастні до алкоголю, адже важко працюють і їм потрібно якось розслаблятися. Пишу це і не можу зрозуміти чи це дійсно так чи то мені так втовкли у голову, щоб ще вважалося нормою.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляКараПузовна
Сколько Вам и ему лет?
30 і 31

автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Хочеться елементарно, щоб хтось обійняв і сказав що все буде добре.
Мати хоч якусь опору.
КараПузовна• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
30 і 31
Жалко, что в таком возрасте простые люди в такой безисходности...
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
це не так. в мене чоловік має хоббі стендовий моделізм, серед його однодумців є будівельники (високооплачувані, я про таких кажу ’вміють ставити золоті унітази’), але далеко не пияки.
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Я не тягнула. Він нічого мені говорити може і не збирався. Я сама була ініціатором цієї розмови, оскільки знаходячись в власній квартирі я почувала себе так, ніби я тут ніхто і звати мене ніяк.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Мати хоч якусь опору.
Ви опора для себе, от для чого початку натягувати роль ’рятівниці’, а потім страждати, ну, звичайно, Вам це подобається.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
виставили речі, аравідерчик помахали, закрили двері, постраждали(навіть схудли від нервів), та й забули.

до речі ’які матеріальні трофеї’ маєте після цих стосунків?
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
То значить мені такий попався будівельник.
Але серед всіх його колег, немає жодного щоб не пив.
Всех анонимов аноним• 22 января 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Он говорил о расслабиться***
Просто ни о чем не думать,и ни о ком.
Да,поэтому когда у меня муж приезжает в отпуск мы расслабляемся,напиваемся вдвоем,накуриваемся и устраиваем разврат,такие загулы могут длиться месяца полтора с перерывами естественно,ну а потом затихает,начинаеться быт,а дальше опять ему на тяжелую работу обеспечивать семью
автор Банан-барабан • 22 января 2022
Ответ дляоксюморон

Жодних...взагалі.
Все що він заробляв відразу уходило на цигарки, їжу, пиво і до пива...
А ще, як я згодом дізналася і на інтернет ігри типу паріматч.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
То таке оточення. Тим більше ще молодий, а такий гнилий Воно Вам треба?
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Жодних...взагалі.
Тю, було б від чого писати«боляче...».