Банан-барабан• 22 января 2022
Болить...
Не знаю для чого пишу, можливо просто виговоритися.
З офіційним чоловіком розійшлася 2 роки тому. Я лишилася з дитиною сама. Довго зализувала рани, налагоджувала побут.
І через 1.5 роки познайомилась з чоловіком. З початку все було добре, але як тільки прийшла зима, роботи не стало ні у нього ні у мене. На цьому фоні постійні претензії, невдоволення і т. д.
Як результат, сьогодні сіли обговорити дану ситуацію після чого почула таке : - " Пробач, я думав, що мені не вистачало сім´ї, проте бачу, що це не так. Я занадто довго був сам. Мені не вистачає напитися, накуритися, нанюхатися. Я не хочу весь час думати про те чи є в тебе і в дитини щось поїсти, переживати чи сплачене комунальне. Вибач."
Заснути не можу. Що робити далі - не знаю.
Тоска в носках• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Останні серйозні відносини у нього були 7 років тому. Пішов від сім´ї коли його дитині був 1рік. Після того весь час жив сам по собі. Друзі, гулянки ...
Познайомившись зі мною, захотів створити сім´ю. І на перших порах все було чудово - піклування, підтримка.
Але останні два місяці просто нереальні. Ні доброго слова, ні обіймів, ні переживання.
Важко жити в такій обстановці.
Он у Вас жил? Выгодны ему чем-то Вы были?
nabludatel• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Не сезон.
Шукала іншу роботу на цей період, але як кинулася, то майже всюди потрібний Ковід - Сертифікат.
+ Шукаю роботу саме в своєму районі, щоб мати змогу забирати і відводити дитину до садочку. А це значно ускладнює пошуки.
А в чому проблема зробити прививку?
У вас є медичні протипоказання?
Сидіти без роботи через відсутність прививки якось нерозумно
У вас є медичні протипоказання?
Папина дочка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Не сезон.
Слушайте, ну про сертификат вы конечно гоните.... Сидеть без работы потому что нет прививки? Это типа ’всрусь, но не покорюсь’? Уже б давно за 1-2 тыс.купили ту прививку, если колоться не хотите, и работали себе спокойно...
ЛюбимаЯНЬ• 22 января 2022
Ответ дляПапина дочка
Да ну, такая чудесная отмазка пропадёт
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Какая чудесная отмазка - ковид сертификат везде нужен
Не відмазка.
Зараз вже є одна вакцинація.
Чекаю на другу і буде вже сертифікат.
Є багато додаткових факторів, які ви будете рахувати,що це відмазка. Але то не так.
Зараз вже є одна вакцинація.
Чекаю на другу і буде вже сертифікат.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляТоска в носках
Так. Жив у мене.
До цього жив на хостелах.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляПапина дочка
Я ж кажу, що одна вакцинація вже є.
Мені потрібна така робота, щоб була змога завести дитину до садочку і встигнути її забрати.
Нажаль, зараз немає людини, котра могла б мені з цим допомогти.
Ms. Dolly• 22 января 2022
Автор, у мене подібна Вашій ситуація. Другий чоловік, живемо 7 років. Коли починаються проблеми говорить мені, що він помилився і йому не треба було сім´ю. Але проблеми вирішує. І дуже переживає за мене і дитину. Це видно. Дитину одягає, вчить, виховує.
Так, періодично вислуховую, що він втомився, і сам би жив без проблем. Але це хвилинна така слабкість, він нервує, і просто таким чином виговорює все що накипіло. Далі все чудово, з родини не йде, дитину не ображає. Може й ваш такий?
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляMs. Dolly
Дитина ваша спільна?
Він така людина, що про свої проблеми не говорить. Просто занурюється в серіали/мультики/ігри + ще алкоголь.
Тільки що віддав ключ від квартири і пішов.
Це вже точно кінець.
ЛюблюДевчонок• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Виходить, що для людини алкоголь є важливішим ніж сім´я.
Для зависимых - да. Или Вы не знали об этом?
ЛюблюДевчонок• 22 января 2022
Вообще, хорошие доходы у сезонных рабочих нынче, если хватает и на алкоголь, и на наркотики.
ЛюблюДевчонок• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Не сезон.
Вам так нужна работа. Непреодолимое препятствие ковид-сертификат. Сделать вакцину не хотите по идейным убеждениям, а купить нет денег.
ЛюблюДевчонок• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Так. Жив у мене.
До цього жив на хостелах.
Какая прелесть. Автор, а зачем Вы маргинала приперли в свою квартиру? Накормили, спать на свою кровать положили? У Вас отсутствует избирательность и Вы хватаетесь за любого?
Зачем Вы так?
Ждушечка• 22 января 2022
А что делать? Послать на все 4 стороны. Мужчина не готов нести ответственность и точка. С его фразы такое впечатление, что ему 20 лет - молодой и зеленый.
А вам посоветую начать себя уважать и любить, того и гляди хороший мужчина встретится.
Ждушечка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Важко жити в такій обстановці.
О, видно уже в этом сообщении плохие звоночки. А с ребёнком своим отношения поддерживает? Материально помогает?
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляЖдушечка
Ні, з дитиною не спілкується і матеріально не підтримує. Каже, що мама дитини пускає всі гроші на себе.
І я в такій же самій ситуації, батько дитини аліменти не сплачує, бо вважає, що гроші до дитини не доходять.
Стеклянная мышь• 22 января 2022
Автор, первое и единственное никогда не позволяйте ’штанам’ жить на Вашей территории. Не тащите неликвид в свою семью.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляЖдушечка
Вже далеко не 20.
31 рік.
Я думала, що чоловіки в такому віці вже знають, чого хочуть.
Так, з повагою в мене зараз проблеми. Останнім часом я не могла в нього нічого спитати чи сказати, бо відразу починались невдоволення і ігнор.
31 рік.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Так. Я це вже зрозуміла.
Більше такого не буде. Сильно вони розслабляються.
ЛюблюДевчонок• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
И Вы уши развесили? У Вашего нищеброда нет денег помочь своему ребенку и Вы такого подобрали, обслуживали и еще рыдаете сейчас?
ЛюблюДевчонок• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Вже далеко не 20.
31 рік.
А Вам сколько?
КинДза• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Вже далеко не 20.
31 рік.
Он ваша обуза, а не поддержка. Все решилось само собой. Я так вляпалась в официальный второй брак с пьяницей. Сложный неприятный развод, измена первого мужа, боль и обида, 7 лет брака и двухлетняя дочь.
Не поработав это все, влезла в новые отношения. Он конечно, был и с квартирой и постоянной нормальной работой. Потому, я и не углублялась . Поверила. А побухать и гульнуть обожал. Развелась ( через полтора года мучений, ожиданий пьяного тела ночами и так далее.
В третий раз вышла через восемь лет. Уже проработав и осмотрев все стороны вопроса. Собирайте волю в кулак и вперёд) пока есть силы и наснага!)
Губной рояль• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Я сама трохи в шоці була від почутого.
Знаю, що до мене він любив випити, проте я відразу цю тему з ним проговорила і була домовленість, що так пити він не буде. Пиво після роботи і на якість свята щось міцніше.
У меня похожая ситуация была. Только чуть хуже даже. В браке 7 лет была, от развода отходила почти 3 года, осталась одна с сыном с инвалидностью на пожизненном уходе. И надо было умудриться с подобным чмом познакомиться..У него быстро все: давай вместе поживем, давай то,давай это. И как бы в этот период норм было, финансово помогал, с малым хорошо обращался. А потом фишка: я думал, что хочу семью, но,наверное,не судьба и бла-бла-бла. И пропал. В итоге стало известно, что к другой свинтил, попроще. Но и стой не остался, со всеми у него все не так было. А ребенок уже привык к нему за пару месяцев, скучал. Я долго на себя злилась, что позволила такое.
Автор на кой Вам это дерьмо надо? Это вот такая слизкая мерзкая натура. После этих слов он у Вас должен отвращение вызвать. Я понимаю прекрасно,что такое хотеть полноценную семью,но попробуйте пожить вот без таких уродов, не спешите кого-то тащить в свою маленькую семью. Увидете, Вам даже проще будет.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ось така я виявилась наївною.
Хотілося вірити у краще.
Але зрозуміла одне, що в цьому світі не можна ні на кого надіятися, окрім себе.
Хотілося вірити у краще.
Наверняка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Так. Жив у мене.
До цього жив на хостелах.
Вы подобрали бездомный мотлох, а теперь страдаете , что он оказывается не семейный человек, да еще и любитель выпить и пыхнуть.
На что вы вообще повелись, пуская это чудо в свой дом и в свою жизнь?
Радуйтесь, что само отвалилось.
Наверняка• 22 января 2022
Болеть в данном случае может только дурная голова, что не сложила этот пазл заранее.
Я не Тролль• 22 января 2022
Що у вас болить?
Він жив, бо йому так зручно. Нехай йде на всі 4 сторони. Радійте, що все так легко закінчилось.
Після того, як дізналась би, що дитині не допомагає - перестала б з ним спілкуватись
дамаАмстердама• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ось така я виявилась наївною.
Хотілося вірити у краще.
Да, ладно всякое пишут ... Отвалилось.... Отвалилось... Но самое печальное,что просто бросил вас в трудную минуту.
Если так ,то это не мужчина.
Жил с вами и ребенком ,а потом оказалось неготов ... Хорошо устроился .
Вам наверное нужно перестать быть хорошей для всех
Если так ,то это не мужчина.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ длядамаАмстердама
Если так ,то это не мужчина.
Так воно і виходить. Поки працювали обоє, то було все гаразд. Як тільки з´явилась нестача грошей, йому стало простіше втікти, ніж спробувати якось вийти з даного становища.
Шкода, що зараз такі чоловіки.