Банан-барабан• 22 января 2022
Болить...
Не знаю для чого пишу, можливо просто виговоритися.
З офіційним чоловіком розійшлася 2 роки тому. Я лишилася з дитиною сама. Довго зализувала рани, налагоджувала побут.
І через 1.5 роки познайомилась з чоловіком. З початку все було добре, але як тільки прийшла зима, роботи не стало ні у нього ні у мене. На цьому фоні постійні претензії, невдоволення і т. д.
Як результат, сьогодні сіли обговорити дану ситуацію після чого почула таке : - " Пробач, я думав, що мені не вистачало сім´ї, проте бачу, що це не так. Я занадто довго був сам. Мені не вистачає напитися, накуритися, нанюхатися. Я не хочу весь час думати про те чи є в тебе і в дитини щось поїсти, переживати чи сплачене комунальне. Вибач."
Заснути не можу. Що робити далі - не знаю.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Я спиртне взагалі майже не вживаю... На свята і то не на всі.
Та й батько в мене був як вип´є, то кришу рвало моментально. Тому я відразу була проти алкоголю.
Але в результаті, всерівно він пив пиво, сидр, рево....( Раніше коньяк, віскі, водку)
Ці всі подарунки були після того, як ви почали жити разом?
Як познайомилися?
Ну по різному я знайомилася, але без подарунків , без дій , що до мене коханої,я не підтримувала стосунки, пусті слова- марна трата часу і емоцій
Добрый Йиннот• 22 января 2022
Что делать?
Сделать вид, что он ничего не сказал. Продолжайте лепить из этой жабы прынца. У вас получится. Хотя бы в вашей воображаемой реальности.
Он говорит, что хочет вести разгульную жизнь - не верьте: брешет, падла, а сам тайком мелодрамы смотрит, мечтает о семье и пятерых детишках.
Выдавливайте из него то, что вы себе намечтали-напридумали. Сильнее давите. Скандалами, отрицанием, интригами.
Пусть ребенок ваш видит эти скандалы и учится строить семью. Нехрен ребенку тютей расти
Пусть видит настоящую жизнь и боевые условия. А то вдруг вырастет адекватным человеком со здоровыми установками.
Редисочка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Я сама трохи в шоці була від почутого.
Знаю, що до мене він любив випити, проте я відразу цю тему з ним проговорила і була домовленість, що так пити він не буде. Пиво після роботи і на якість свята щось міцніше.
Потому что семья это то место, где человек должен быть сам собой. А он вот такой. Какое-то время сдерживался ради чувств к вам, но всю жизнь сдерживаться невозможно.
Это как представьте, вы бы ему сказали не пукать, а оно ж распирает)
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляРедисочка
Видно не такі там були сильні почуття, якщо все ж таки алкоголь взяв верх.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
але Вас це влаштовувало!
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
але Вас це влаштовувало!
На перших порах, він робив все щоб сподобатися...
Тому я і підпустила його так близько до себе.
Але з плином часу, мабуть, в нього перегоріло. А отже, щось в мої поведінці було не так. Сама винна.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
В нього нічого не було до Вас, планував перезимувати і все... Але за все треба платити, адекватні це знають.
Якби не такий молодий, я би сказала мій перший БМ... Таких типів гнати поганою мітлою.
Не засмучуйтеся: хорошие уроки- оч.дорого стоят
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
Ми познайомилися на початку літа.
Наврядчи в нього були такі далекоглядні плани на майбутнє.
Спочатку казав, що зніме кімнату десь в моєму районі, щоб бути ближче до мене. А потім планував зняти квартиру, що жити там у трьох. І як результат ми почали відразу жити у мене.
Якою дурною треба бути, щоб таке робити. Сама від себе в шоці.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ми познайомилися на початку літа.
Стандартна схема пройдисвітів.
. Женіть його і не слухайте його обіцянки, до Вас лише з мішком золота тепер і то не йому.
Редисочка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ну вот он такой - алкоголик. Как правило люди бухают, чтобы справиться с реальностью, иначе они не умеют расслабляться. В таком случае алкоголю нужно было заменить на что-то другое более здоровое, например, медитации, спорт, какое-то хобби. Но где наш пересичный мужик, а где спорт, правда? До этого ж ещё надо дойти умом.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ми познайомилися на початку літа.
Саме шукають літом, де перезимувати
а після НГ в попі крутити починає, набридає тепдо і затишок, бо виявляєтьсяє ще обовязки, і вже готуються до перельоту , як перелітні птахи. Відома схема. Це він вже має новий обєкт для стосунків, здутися запланував, то Ви допоможіть, не тримайте з ним справи вже не вийде.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
Саме шукають літом, де перезимувати
Я і не тримаюся за нього.
Розумію, що бачити алкоголь кожного дня в домі, то було просто насиллям над собою. І такого вже більше не хочу.
Ну а він слабкий духом, хоч і говорив, що гори звернути може.
І ще планували будинок будувати....
От як можна бути такою наївною людиною.
І ще планували будинок будувати....
От як можна бути такою наївною людиною.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляРедисочка
Який там спорт.
Лежати на дивані, дивитися серіали і паралельно грати на телефоні....ось весь спорт.
Редисочка• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Який там спорт.
Это побег от реальности, чтобы не осознавать, что как личность ты не состоялся. Многие так делают, я в том числе. Многих спасают дети - они придают некий смысл существованию.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Я і не тримаюся за нього.
І ще планували будинок будувати....
От як можна бути такою наївною людиною.
І ще планували будинок будувати....
От як можна бути такою наївною людиною.
Ну то для чого Вам він? Ви ж не Мати Тереза?
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляРедисочка
І вас все абсолютно влаштовує?
Вам не хочеться нічого змінювати?
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
В мене зараз більше болить душа через те, що знову не буде людини поруч, якій можна було б довіряти.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
тююю, то Ви тролите , ясно
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
двіряти посторонньому мужику? Ви серйозно?
До речі виставили речі, змініть в замку ’личинку’ в вхідних дверях.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
Своєму першому чоловіку я довіряла...
А як будувати ті відносини без довіри?
На яких тоді взагалі критеріях будуються відносини?
У нас два замки. Ключ у нього був тільки від одного.
А як будувати ті відносини без довіри?
дамаАмстердама• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ми познайомилися на початку літа.
В следующий раз говорите, что квартира съёмная
оксюморон• 22 января 2022
Ответ длядамаАмстердама
Я так і казала за мамину 1 кімнатну, де жила з сином, коли була у вільному плаванні. Вийшла вдруге заміж- переїхала в трикімнатну до чоловіка.
Дуже багато зараз альфонсів розвелося , вже нема дурних, щоб їх утримувати .
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
Дякую. Візьму на замітку.
А чоловіку потім як розповіли про неї?
Чи він до сих пір не знає?
А чоловіку потім як розповіли про неї?
Чи він до сих пір не знає?
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Своєму першому чоловіку я довіряла...
А як будувати ті відносини без довіри?
я своєму першому чоловіку довіряла, а толку? ... він вів подвійне життя, я не знала, що ігроманія в людини, хоча 8 років до розлучення прожила... після того довіри немає ні до кого. Другому довіряю, але в нас така схема, що кожен керує власними грішми (я своїми для себе, а він утримує сімю).
Мания-Величия• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Я сама трохи в шоці була від почутого.
Автор, вы чудная!!!!! Связалась с алкоголиком и похоже что с наркоманом, и рассчитывпете, что он после одного разговора станет нормальным???? Да вы б подумали вначале, почему этот мужчина свободен, что в нем не так.
Мания-Величия• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Ми познайомилися на початку літа.
Так он с самого начала вас продинамил? Сначала планировал снимат , а потом ..бах и вас дома. Вы каждого бездомного будете к себе и ребенку тянуть?
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляМания-Величия
Виходить, що так. Добре обкрутив, а я і не помітила. Вважала, навіщо тратити гроші на зйом, якщо є квартира.
Це був перший і останній раз. Більше так вже не лохонусь.
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляМания-Величия
Я не знала, що він на стільки залежний. Говорив, що останній раз приймав фен десь два роки тому і тільки для того, щоб витягнути роботу.
Ви хочете сказати, що всі чоловіки, котрі вільні, то з ними обов´язково щось не так?
Банан-барабан
• 22 января 2022
Ответ дляоксюморон
Аналогічно. Він також спускає на ігри гроші. 150-200 грн./день, то для нього не гроші. Хоча на них можна купити щось поїсти.
оксюморон• 22 января 2022
Ответ дляБанан-барабан
Значить домовилися - у Вас вже нічого не болить!
І Всесвіт буде Вам посилати таких чоловіків, яких Ви заслуговуєте, тому вище планку, на полову не ведіться більше.
Я скажу більше, я після 15 хвилин розмови з другим чоловіком отримала від нього пропозицію заміж (я дуже давно його бортанула по тому ж принципу, що Вам вкладали в голову: не може бути ідеальним чоловік, як це готує їжу, доплмагає в хазяйстві на рівних, сидить вдома вечорами, талановитий, добре заробляє (тоді начальник відділу, зараз дир-р за напрямком), мама сказала мабуть бреше ну як таке може бути, я послухала свою маму, нагнала його, так добре нагнала, а на той момент вже стільки подарунків мала ого, нічого не попросив повернути, до цих пір я маю те золото , годинник, ну одежу зносила, це більше 20 років назад) і тут випадково зустріла його в нічному клубі в 2011, де він з товаришами вечеряв, а я зайшла, бо мене подружка дуууже просила, тоді він сказав: переїзджай до мене жити, розписуємося, а як тобі буде зі мною погано, то розлучимося. Більше 10 років я як за камяною стіною, мого сина любить наче рідного і т.д.
Тому все можливе, не ведіться на компроміси. Навіщо Вам проблемні стосунки?