Дама-мадама• 23 января 2022
єпідтримка. Чи можна...?
Ось мене цікавить, чи є спосіб віртуальні гроші зробити готівковими в єПідтримці? Хочу гроші витратити на квитки, але зараз ще зарано про це думати. А час йде...можуть згоріти.
Стрекозей• 23 января 2022
Та якщо ви хотіли на літо то треба було заявку не кидати. А вже пізно. Хоча десь на травень встигаєте а може і на червень. Коли у вас термін виходить?
Я тут с краю постою• 23 января 2022
А я не понимаю, почему нельзя эти деньги потратить на что-то другое, даже лучше бы было на аптеку! А моем городе ни кино, ни концертов...
ПоэтеСССа• 23 января 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Решили поддержать именно этот бизнес. Почему вы думали,что цель это вам угодить?
Кумушка• 23 января 2022
Я обналичить. За 20%.
Оплатила картой 1000. Мне отдали наличкой 800.
Но это было ещё до нового года. С введением кассовых аппаратов в том месте прикрылась лавочка.
Дама-мадама
• 23 января 2022
Ответ дляСтрекозей
Закінчується в квітні. Ще до Нового року ми отримали цю тисячу.
Ненька наша• 23 января 2022
Ответ дляКумушка
Я обналичить. За 20%.
Повезло, у нас предложения были максимум 200 грн за 1000
Стрекозей• 23 января 2022
Ответ дляДама-мадама
На травень рано вам їхати?
Дама-мадама
• 23 января 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
По перше ця акція переслідувала інші моменти, а по друге можна потратити на аптеки, але після 60. Не попадаю туди.
Стрекозей• 23 января 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Книги купите. Детям если есть.
Дама-мадама
• 23 января 2022
Ответ дляСтрекозей
На травень рано вам їхати?
Можливо і на травень. Але ми купуємо завжди горящі путівки. Як заздалегідь спланувати купівлю квитка?
Стрекозей• 23 января 2022
Ответ дляДама-мадама
На потяг за 45 діб ніби можна взяти
Дама-мадама
• 23 января 2022
Ответ дляСтрекозей
Книги купите. Детям если есть.
Дякую за пораду.
Дама-мадама
• 23 января 2022
Ответ дляСтрекозей
На потяг за 45 діб ніби можна взяти
Та знаю. А горяща путівка вискакує за три, чотири дні. Ми швидко збираємось і...вперед.
Мой завтрак• 23 января 2022
Ответ дляКумушка
Я обналичить. За 20%.
Ого вы жулик, догадались так сделать. Наш народ нигде не пропадёт.
Пиши-пропало• 23 января 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Книги купите