Lenka_sonechko• 02 февраля 2022

Хто зі Львова? Будь ласка, підкажіть.

У Вас точно є якийсь аутлет оригінального взуття, Адідас і т.д., де багато моделей кросівок в межах 700-1000 грн.
Хто знає який це магазин? І де знаходиться?
Буду вдячна за будь яку інформацію.
Ms. Анонимная• 02 февраля 2022
Оригінальне взуття в межах 700-1000 грн

Швабристка• 02 февраля 2022
Взуття не знаю, але недавно відкрила для себе магазинчик аутлет з жіночим одягом, там марки Desigual, Na-kd, PLT, Stradivarius... Ціни просто супер і всі речі класні, нема купи барахла в якому треба ще знайти щось класне.
4мама• 02 февраля 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Оригінальне взуття в межах 700-1000 грн
Що смішного? Нормальна сейлова ціна ОРИГІНАЛЬНИХ кросівок адідас і тп 20-максимум 50 доларів в Європі та Америці.
Ms. Анонимная• 02 февраля 2022
Ответ для4мама
Вона хоче купити в Україні. Різницю відчуваєте?
Що продавати в Україні - треба заплатити за перевезення із-за кордону, податки і закласти навар в ціну
Ms. Анонимная• 02 февраля 2022
Автор, шукайте на зарубіжних сайтах по дуже хорошим знижкам. Можливо пощастить і знайдете свій розмір. В Україні таких цін не буде на оригінал
4мама• 02 февраля 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Все це реально. Цілком. У Львові не підкажу, у Франківську багато такого плану стокових крамничок, мама і сестра там собі постійно щось класне купують. Я собі сама в Америці замовляю.
Ms. Анонимная• 02 февраля 2022
Ответ для4мама
В цих стокових крамничках паль....
автор Lenka_sonechko • 02 февраля 2022
Це точно взуття, багато адідасу.
Я не львів´янка, якщо почну шукати, кілька днів там їздитиму)))
4мама• 02 февраля 2022
Ответ дляMs. Анонимная
В цих стокових крамничках паль....
Ну ми знаємося на оригіналах, тому паль впізнаємо якщо що :)
Я не буду розписуватись за всеукраїнський ринок стоку. Напевне всюди є нюанси свої. Мама моя дуже полюбляє марку rieker - багато років її носить і вже навпомацки відрізнить оригінал від фейку.

Швабристка• 02 февраля 2022
Ответ дляMs. Анонимная
В цих стокових крамничках паль....
Чому ви такі впевнені? Ви думаєте все чесно завозять і розмитнюють?
Котомафия• 02 февраля 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Оригінальне взуття в межах 700-1000 грн
Як смішно
Котомафия• 02 февраля 2022
Ответ дляMs. Анонимная
І що? В Україні можна купити спокійно
4мама• 02 февраля 2022
Та навіть у стоковому фірмовому магазині адідас можуть бути такі ціни, щоправда я давним давно там не була, в нас на Коновальця, над Велмариом колись був, може й зараз є.
Адекватний запит цін на сток. Навіть дуже адекватний.
автор Lenka_sonechko • 02 февраля 2022
Дівчата, такий аутлет там точно є і ціни називаю реальні. Мене цікавить де саме і назва.
Банка с бутылками• 02 февраля 2022
Перша тема повністю українською, любо читати 🥰
тогдалия• 04 февраля 2022
Ответ дляШвабристка
Поділіться адресою
Швабристка• 04 февраля 2022
Ответ длятогдалия
Поділіться адресою
То на Шуварі, магазанчик Fason
тогдалия• 04 февраля 2022
Ответ дляШвабристка
То на Шуварі, магазанчик Fason
Спасибо!