Жена брата Админа• 09 февраля 2022
Кто сейчас в Шарме? Что с погодкой?
Жена брата Админа
• 09 февраля 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Холодина
жаба - она такая. Будьте добрее
КрестьянинДиор• 09 февраля 2022
Ответ дляРазгуляшка
фото
Класс. Какой это отель? Мне как раз нужен отель с заходом с берега
Разгуляшка• 09 февраля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Континенталь. Бюджетный… но пляж шикарный
Живчик-счастливчик• 09 февраля 2022
Ответ дляРазгуляшка
А бухта какая?
Семенна Семеныч• 09 февраля 2022
Ответ дляЖена брата Админа
жаба - она такая. Будьте добрее
Сьогодні повернулись із Шарму. Були з 2 числа. Вода за 5 років відвідування Шарму в лютому така холодна вперше, близько 20-21 градусів. Більше півгодини в воді не витримували, хоча й активно плавали (
Повітря вчора дуже прогрілось до 26, але сонце гріє там гарно, тому не було холодно й при 20 і менше вдень перед цім, а от ввечері із заходом сонця ставало холодно.